Vatanım Sensin HiLeon şarkısı: Hilal & Leon | Pür Hayâl

Vatanım Sensin HiLeon şarkısı: Hilal & Leon | Pür Hayâl
Vatanım Sensin'in son zamanların en kaliteli yapımlarından biri olduğu hepinizin malumu. Fakat her perşembe akşamı izleyicileri ekranlara kilitleyerek, onlara Kurtuluş Savaşı dönemlerini yaşatan bu diziyi izlemeye ilk başladığımızda, bizi HiLeon gibi bir sürprizin beklediğini kimse bilemezdi.
 
Hilal ve Leon... Savaşın içine doğmuş iki güzel çocuk, kıyametin ortasında filizlenen bir aşk hikayesi. Bu işgalci teğmen ve isyancı Türk kızının hikayesi izleyenleri öyle büyüledi ki, kısa bir zamanda onları destekleyen büyük bir kitle izleyiciler arasına kendine yer edindi. Bunca imkansızlığın, felaketin arasında birbirlerini bulan eller bizlere ümit oldu. Savaşın ortasına ışık gibi doğdu sevdaları, tıpkı kara boranda açan bir gül gibi... Yeri geldi dertleri dertlerimiz oldu, yeri geldi yüzümüz onlarla güldü. Ve en önemlisi, bize umudun her zaman olduğunu öğrettiler. Savaşın ortasında da, ölümün kıyısında da...
 
Ve şimdi de onların savaşı dahi durdurmaya yetecek olan sevdaları bizlere ilham oldu. Biz de bu ruhlarımıza dokunan iki güzel çocuk için aylar süren çalışmalarla, bir şarkı hazırladık.
 
Karşınızda ilk şarkımız Pür Hayal... Keyifle dinlemeniz dileğiyle...


Vokalistler: Seray Kınsız (@soulflymes) Gizem A.(@maglupsosyolog) Söz yazarları:Tuğçe (@hileoon1 ) İlayda Vural (@hileonperver) Basın yazarı: Ayça Şahin(@starrysmyrna) Orkestra: Damla Aydoğan (@hileon_ ) Ayça Şahin (@starrySmyrna) Sima(@stilesscreams) Diğer üyeler:Melis Ş.(@muskulpesennt İrem A.(@hinepotea_)BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER