NTV'de dakika dakika bayram ekranı

NTV'de dakika dakika bayram ekranı
--1. GÜN-- 

NTV sunucusu Buket Aydın Baykal, Türk sinema, tiyatro ve sahnelerin üretken kardeşleri Yılmaz Erdoğan ve Mustafa Erdoğan ile ilk kez NTV'de bayram sohbetlerinde bir araya geliyor.

İkili kalabalık ailelerinden Ankara'dan İstanbul'a geliş hikayelerine, filmlerinden sahne performanslarına birçok konuda Buket Aydın Baykal'a içini döküyor. Sohbet boyunca eksik olmayan tek şey Mustafa ve Yılmaz Erdoğan'ın esprileri ve kahkahalar oluyor. 

25 Haziran Pazar - 10.15Oğuz Haksever,  tasavvuf müziğin en önemli yorumcularından Ahmet Özhan ile Yeşilköy'deki evinde bir araya geliyor.

Ahmet Özhan, Oğuz Haksever'e Anadolu'da geçen çocukluğundan eski bayramlara, Bebek Belediye Gazinosu'nda başlayan müzik kariyerinden Tasavvuf Müziği çalışmalarına geçmişten günümüze hayatı ve kariyeriyle ilgili samimi açıklamalarda bulunuyor. 

25 Haziran Pazar - 14.15NTV spikeri Özlem Yurt, bayramda efsane oyuncu ve müzisyen Işıl Yücesoy'la biraraya geliyor. Geçen yıl "Zamansız" albümüyle 37 yıl sonra müziğe geri dönen, Çağan Irmak filmleri ve dizileriyle gönüllerde taht kuran, şimdilerde "Aşk ve Mavi" dizisinde ekranlara gelen Yücesoy, hayatına ve sanat kariyerine dair unutulmaz anılarını Özlem Yurt'a anlatıyor.
 
Kırklareli'nde geçen çocukluğundan, o yıllardaki bayramlardan, ailesiyle yaşadığı zamanlardan söz eden Yücesoy, kızıyla ilişkisine dair samimi açıklamalar da yapıyor.

25 Haziran Pazar - 16.15Burcu Kaya, Kadıköy Moda'da Barış Manço Müzesi'nde, Manço kardeşlerle buluşuyor. Doğukan ve Batıkan Manço, babaları Barış Manço'yu anlatıyor.

İki kardeş babalarıyla geçirdikleri çocukluk ve bayram günlerinden, birlikte gittikleri seyahatlerden babalarıyla birlikte yaşadıkları özel anılara birçok konuda samimi açıklamalar da bulunuyor. Babalarının hayatlarındaki izlerini anlatan Manço kardeşler, Barış Manço için hayata geçirecekleri yeni projelerden de söz ediyor. 

25 Haziran Pazar - 19.15Bu yaza "İlk Adımı Sen At" şarkısıyla giren Türk Pop Müziği’nin en üretken, en enerjik isimlerinden Kenan Doğulu, Gülay Afşar'la Raffles Otel'de buluşuyor.
 
Söze ailesiyle geçirdiği çocukluk bayramlarıyla başlayan Kenan Doğulu, müzisyen babası Yurdaer Doğulu, annesi Serpil Doğulu, kardeşleri Ozan ve Canan'la çocukluğunda yaşadığı unutulmaz anıları anlatıyor.

Bayramlarda hala annesinin evinde ailece bir araya geldiklerini anlatan Doğulu, eşi Beren Saat'le ve yeğenleriyle bayram ritüellerini paylaşıyor. Çocukluğundan bu yana özel günlerde ve bayramlarda müziğin hep başrolde olduğunu söyleyen Doğulu, küçük yaşlardan itibaren ağabeyi Ozan Doğulu ile başlayan müzik kariyerini detaylarıyla NTV'de anlatıyor. Eşi Beren Saat'le yaşadığı aşkı, birlikte paylaştıkları hayatı, hobilerini ve beraber yapmayı sevdikleri şeyleri Gülay Afşar'la paylaşıyor. 

25 Haziran Pazar - 21.15"Başrolde Cüneyt Arkın" belgeseli bayram gününde ekran başındakilere nostaljik zamanlar yaşatacak.

Yeşilçam'ın yakışıklı jönü, "Kara Murat" ve "Malkoçoğlu" filmlerinin korkusuz kahramanı ve "Dünyayı Kurtaran Adam" filmiyle hafızalarımıza kazınan Cüneyt Arkın'ın sinemaya duyduğu aşk "Başrolde Cüneyt Arkın" belgeselinde anlatılıyor. 

Belgeselde Arkın ile yapılan özel röportajın yanısıra Hülya Koçyiğit, Gülşen Bubikoğlu, Selda Alkor gibi Yeşilçam'ın özel aktrislerinin Arkın'la ilgili anılarına ve görüşlerine; Mehmet Açar ve Burçak Evren gibi sinema eleştirmenlerinin yorumlarına da yer veriliyor. Cüneyt Arkın'ın sinemaya başlama hikayesi, rol aldığı filmler, dublörsüz oynadığı sahneler, ilginç anıları ve daha birçok özel hikayenin yer aldığı belgesel usta oyuncunun hayat hikayesini en samimi haliyle ekrana taşıyor.

"Başrolde Cüneyt Arkın" belgeseli 25 Mayıs Pazar 22.10’da NTV’de.Star TV'de yayınlanan Türk Malı dizisi ve Çarkıfelek yarışmasıyla gündemde olan Mehmet Ali Erbil, dizi setini NTV'ye açıyor.

20 yıl sonra ilk eşi Nergis Kumbasar'la başrolleri paylaştığı "Türk Malı" dizisinden yıllardır adıyla özdeşleşen Çarkıfelek yarışmasına, kariyerinin unutulmaz işlerine dair detayları Gülay Afşar'a anlatıyor. 

Babası Sadettin Erbil'le yaşadıklarından eşleri ve çocuklarıyla ilişkilerine, çocukluğunun bayramlarından günümüzde ailesiyle geçirdiği zamanlara, geçmişten günümüze samimi açıklamalarda bulunuyor. 

26 Haziran Pazartesi - 00.15
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER