Survivor cumartesi gecesinin lideri oldu; Yeni Gelin, Efsane'ye totalde çelme taktı!

Survivor cumartesi gecesinin lideri oldu; Yeni Gelin, Efsane'ye totalde çelme taktı!
Dün gecenin sürprizini Show Tv'nin yayına aldığı absürd komedi dizisi Yeni Gelin yaptı. Süreç Film'in hazırladığı, Ersoy Çetin'in yönettiği dizi Cumartesi gecesi iyi bir açılış yaptı. Ağırlıklı olarak çocuk ve D-E'nin alaka gösterdiği dizi Total'de 5.76 reyting, 13.89 share; AB'de 4.74 reyting, 12.36 share ve 20+ABC1'de 4.48 reyting, 11.23 share alarak kanalı ilk 3'e sokmayı başardı. Yeni Gelin'in tekrarlar da çok yüksek oranlar aldı. Dizi haftaya daha yüksek oranlar alabilir. "Tutmaz" diyerek diziyi almayan bazı kanal yöneticileri bu sabah sonuçlara bakarken ne düşündüler, bilmek isterdik..

Kanal D'nin dün gece 7'nci bölümünü yayınlayan Adı Efsane ise Yeni Gelin'den en çok etkilenen dizi oldu. Dizinin hikayesi oranlarını artırmak içiin geçen hafta bazı total klişe formülleri masaya koymuştu. Hikayede baskın dokunun aşırı dram olması, gençlerin spor etrafında toplanarak var olma mücadelesinden uzaklaşarak işi mafyatik formüllere vuran projenin acilen bu yoldan vazgeçmesi gerekiyor. Adı Efsane dün gece 20+ABC1 kategorisinde 4.28 reyting, 10.40 share alarak beşinci oldu.

Cumartesi gecesinin lideri yine değişmedi. Tv8 formatı Survivor, her üç kateforide de yüksek oranlar alarak gecenin kazananı oldu. Atv'nin cumartesi PT1'de yayınladığı yarışma formatı Kim Milyoner Olmak İster, dün gece Total'de 3.19 reyting, 7.55 share alarak 10'uncu oldu. 20+ ABC1'de 3.43 reyting, 8.33 share alarak 6'ncı oldu.

Star Tv'nin draması İçimdeki Fırtına ne yazık ki seyirci kaybetmeye devam ediyor. Dizi 20+ABC1'de 1.88 reyting, 4.60 share alarak 19'uncu oldu. Böylece dizi listede İstanbullu Gelin'in tekrar bölümünün de altında kaldı.Star Tv'nin PT2'de yayınladığı Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin dün akşamki konuğu Aleyna Tilki oldu. Program 20+ABC1'de 1.78 reyting, 4.57 share alarak 21'inci oldu.TRT1'de yayınlanan Seksenler ise dün gece 20+ABC1'de 2.84 reyting, 6.71 share alarak 11'inci oldu.

Kanallar cumartesi gecesini Tv8'e teslim etmiş gibi görünüyor. Show Tv'nin yayına aldığı Yeni Gelin bugüne bir canlılık katacak mı, onu da önümüzdeki haftalarda göreceğiz.


Reyting listesinin tamamı için TIKLAYINIZ!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER