Kiralık Aşk: Gözlerden kalpler fışkırması..

Kiralık Aşk: Gözlerden kalpler fışkırması..
En çok ihtiyacımız olan şey mutluluk. Bu bölüm mutluluktan uçmayan, gözlerinden kalpler fışkırmayan kaldı mı aramızda? Biz mucizelere inanıyoruz KA’cılar olarak.  Mucize belki de kendi gelişiyle birçok mutluluğu da beraberinde getiriyordu. Her şey Defne’nin küçük beybiyi görmesiyle başladı. Şu duruma göre kendisi Koray İplikçi oluyor. Koray adını duyar duymaz mutlu olan bizler bölüm boyu mutluyduk.
 
Bu bölümde Ömer’in bir gününü yaşayarak başladık. Annesiyle olan anılarını yaşattı Defne’ye. Açılmayan kapılarından birkaçını daha açtı. İki insanın bir araya geldiğinde birbirini tamamlaması, yeni bir hayata başlamalarından bahsettiler. Mutluluğu ve hayatı çoğaltmaktan, çoğalarak yaşamaktan, büyümekten, olgunlaşmaktan, hayattan söz ettiler. Siz ki aşkın en mucizevî halisiniz. Gen havuzlarının en güzeli, bütün çikolatalardan güzel, on çocuk yapsa dünyayı kurtaracak çiftsiniz.
 
Bazen yanlış anlasanız da birbirinizi yine kaçıp gideceğiniz yer birbiriniz olursunuz. Nasıl Defne, Ömer’e sinirlenince Ömer’in samimi dağ evinde alıyor soluğu. Çünkü siz birbirinizin yuvasısınız. Defne Ömer’in. Hatta Defne, Ömer’in içi. Bir insanın içi olmak nasıl tarif edilemez güzelliktir?
 
Sonunda gerçekler açığa çıktı. Nihan’a kızsam da o videoyu açmasa belki öğrenemeyecektik. Aslında bir dansçının hayatı söz konusu olduğu için önemsenmesi gereken bir durum. Travma da yaratır. Lakin kendisini (Eda’yı) çok iyi gördüğümüzden bir de Ömer o kadar hızlı anlattığı için bu büyük olayı durumun dramına giremedik.
 
Söylemeden geçmeyeyim Defne’nin Ömer’e ‘’Ağzını burnunu kıracağım.’’ demesine bayıldım. Haşin Defne çok tatlı değil mi? Nasıl anne olacak bu tatlı kız? Harika bir anne olacak bence. Arkasında Neriman ve Nihan gibi iki büyük destek var her koşulda. Hamile olduğuna onu ikna eden yakınları var. Hatta Defne hamileliğini ilk olarak gözleri ile Neriman’la paylaşmadı mı? Nero iyi ki varsın. The Kadın’sın. Defne’yi o kafeden çıkarıp asistan yaptığın için de, evliliğe olan desteğin için de, bebek tespiti için de milyonlarca teşekkürler. Şimdi sıra bir hafta Ömer’in tepkisini beklemekte. Ben Ömer’den salon beyefendisi kalıbından çıkarabilecek büyüklükte bir sevinç bekliyorum. Lüüütfeeeennnnn.
 
Babalık, Ömer’e gördüğümüz o son on beş saniye bile nasıl yakıştı değil mi? Daha kendisinin haberi yok ama olsun. Ömer hissetmiş bile olabilir çarşamba cadısından. Babalık bir de Sinan’a çok yakışacak. Zaten Lara’ya olan ağabeylik hatta babalığından belli değil mi? Sinan sen Koriş’in videosundaki gibi de, Ömer’in konuşmasındaki gibi de mutlu olmayı çok hak ediyorsun.  Sedacım sen de rahat ol. Sinan eski kocandan çok çok farklı. Yine Nero dokuşunu der susarım. Boşuna ‘The Kadın’ demedik.
 
Bir de şu dizide kim mutlu olmayı çok hak eder? Bir ağızdan İSO diyoruz. Adam gibi adam sözlük karşılığı. Geç de olsa öğrendi Ayşegül’ün boşandığını. Kendine yakışanı yaptı. İçinden şiir okudu. Yüz yüze en baştan tanıştılar. Artık İso da mutlu. Yüzümüz gülüyor sonunda.  Patlatın konfetileri. Dans edin. Zıplayın. İso mutlu. Sinan evlendi. Defne hamile. Coşmayan kaldı mı?
 
Kalan varsa bir haberim daha var. Serdar ile Ömer anlaştı, barıştı. Defne’nin aile saadetine çeyrek kaldı. Hatta hatırlatmayayım da son bir kaldı. Durun hüzün haftaya var. Bu hafta futbol maçında kokteyl görüp kahkaha atmak var. Koriş’in videosunda gülmekten ağlamak var. Aytekin’in hakemliğinden, eski arabasına kahkaha atmak var. Zübeyr’in ilanı aşkı var.
 
Serdar söylemeden geçemeyeceğim ağabeylik kararına ve sokak hayvanlarına olan hassasiyetine hayran kaldım. Teşekkürler. Arada şaşırtmalıydın bizi böyle. Türkan Teyzem gelince de bir aile saadeti ayarlarsan tamamsın.
 
Kahkahanızın bol olduğu bir hafta olsun. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER