Hollywood Dedikoduları: MTV Video ve Müzik Ödülleri'ne Rihanna ve Drake damgasını vurdu!

Hollywood Dedikoduları: MTV Video ve Müzik Ödülleri'ne Rihanna ve Drake damgasını vurdu!
Geçtiğimiz haftayı ilk olarak MTV'nin geleneksel olarak düzenlediği Video Müzik Ödülleri ile güzel bir şekilde açıverdik. Reyting kısmı tartışılır olsa da sosyal medya başarısı açısından oldukça güzel bir ödül töreni geçti açıkçası.

Eğer kazananlara bakmak isterseniz buraya, kırmızı halı kıyafetlerine göz gezdirmek isterseniz de şuraya göz atabilirsiniz. Ödül bakımından gecenin parlayan ismi tabii ki Beyonce oldu. Rihanna, Beyonce, Britney Spears ve Kanye West de sahneye çıkan isimler arasındalardı.

Törenin en can alıcı veya daha doğrusu kendisini konuşturan kısmı ise Drake ve Rihanna ikilisi sayesinde geldi. Rihanna, Michael Jackson adına verilen Vanguard özel ödülünün bu seneki kazanan ismiydi. Rihanna'ya ödülün takdim konuşması için sahneye çıkan isim ise kendi ödülünü almaya trafiğe takıldığı için yetişemeyen Drake oldu. Geçtiğimiz haftanın yazısında da bahsettiğim gibi, ödül töreninden önce Rihanna'yı kutlamak için bilboard kiralayan Drake işte.

Aynı zamanda özellikle Work şarkısı çıktığından beri sevgililer mi değiller mi gibisinden birçok tartışmayı ve dedikoyu beraberlerinde getiren bir çiftten bahsediyoruz. İşte aynı Drake sahnede konuşmasını yaparken övgü dolu bir sürü lafın arasına "Ben ona 22 yaşımdan beri aşığım," cümlesini de sıkıştırıverdi. Konuşmasını tamamladığında Rihanna'nın tam öpüşecekken kafasını zarif bir hareketle çevirip Drake'e sarılması ise bunun üstüne cila oldu desem yeri.

Ertesi günde performanslar, kırmızı halı veya kazananların toplamı kadar bu ikili konuşuldu. Ayrıca Chris Brown da Çarşamba günü bir kadına silah doğrultmaktan içeri alındı ve kefaletle serbest bırakıldı mesela. İşte ondan bazen karmaya bayyılıyorum ya zaten... Hazır bahsi geçmişken videosunu da aşağıya koyuvereyim:

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER