Aşk Laftan Anlamaz: Bir Hayat Murat Meselesi

Aşk Laftan Anlamaz: Bir Hayat Murat Meselesi
Aşk Laftan Anlamaz yazın bütün renkleriyle, cıvıl cıvıllığıyla karşımızdaydı. İzledikçe bitmesin istedim. Yayınlanan ikinci bölüm ise ilk bölüme göre çok daha iyiydi. Karakterlerin hislerini daha iyi anlayabildiğimizi düşünüyorum. Gelin bir de benim gözümden bu bölümde olanlara bakalım!
 
Hayat; asistanlığı öğrenmeye kararlı. Suna'cığımızdan yardım ala ala daha iyi yerlere geleceğine eminim. Valla ne yalan söyliyeyim o Arapça telaffuzuna hayran kaldım. Şirkette işler iyi de Hayat için evde durumlar karışık. Annesi Emine de sert bir kadın değil. Dik duruşlu ama yumuşayan bir kadın. Böyle oluşu Hayat açısından daha olumlu sonuçlar doğuruyor.

Süper 3'lü kız grubumuz ise tüm olayların kurtarıcısı. Ee, atalarımız boşuna dememiş "Dost, kara günde belli olur" diye. Hayat'ın, Didem'in yardımına koştuğu sahnede "Only You" şarkısını çalsalar daha doğru olurdu herhalde:) O sahnede ekrana bön bön baktığım doğrudur.

Hayat altta kalacak bir kız değil. Didem’in hazırladığı tuzağa karşı sonuna kadar mücadele edecek. Murat bu oyuna kolayca inanıyor çünkü kendini kaptırırsa alev alır buralar. Belki de Hayat'ın en beğendiğim özelliği bu dik duruşu, boyun eğmezliği.
 
Erkek tarafına gelince oralar karışık biraz. Babannemiz, kız bulma girişiminde. Sosyal medyalara açıldı. Kendisine yavaşlıklar diliyorum. Aman derin denizlere çok açılmasın :)
 
Doruk, Hayat'la gülüşürken Murat'ın bakışlarına dikkat etmedik değil. Kardeşler arası kıskançlık var. Yetişin komşular yetişin!
 
Murat'ın o fotoğrafa bakarken gözlerindeki umudu, kafa karışıklığını görmemek de mümkün değil. Bakalım neler olucak?
 
Yeni bölüm fragmanını da çok beğendim. Olmuş bunlar. Bölümler ilerledikçe güzelleşiyor dizi. Darısı reytinglerin başına:)

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER