Hem terapi hem ilişki: "Famously Single" yakında başlıyor!

Hem terapi hem ilişki:
Keeping Up With the KardashiansTotal Divas, I am Cait veya Rich Kids of Beverly Hills gibi popüler pek çok reality şovunun yayıncısı olan E! kanalı yeni bir şovu daha ekranlara getirmeye hazırlanıyor: "Famously Single".

Programın ismini Türkçe'ye çevirirsek 'Meşhur Bekar' oluyor. İsmiyle müsemma format, ünlü ama yalnızları Los Angeles'ta bir evde toplanması üzerine kurulu. Ama elbette olay bu kadar basit değil... Çünkü format ayrıca terapist ve ilişki koçlarını da barındırıyor. Yani şovda yer alacak ünlüler sadece bir araya gelip kaynaşmaya çalışmayacak veya randevuya gitmeyecek; aynı zamanda terapist ve ilişki koçlarıyla 'grup ve birebir seanslara' da katılacaklar. Bu seanslarda da hem evde yaşananlar; hem de medyaya yansımış ilişkileri, ayrılıkları ve sorunları konuşulacak. 

Terapist ve ilişki gurusu Dr. Darcy Sterling, ilişki koçu/yazar Robert Mack ve flört uzmanı/yazar Laurel House üçlüsü bu yolda ünlülere yol gösterecek isimler. Peki, şovun 14 Haziran'da başlayacak ilk sezonunda kimler var?

Kadınlar: Real Housewives of Beverly Hills şovundan Brandi Glanvilleşarkıcı Aubrey O'Day, Love & Hip Hop şovundan Somaya Reece, süper model Jessica White,

Erkekler: Jersey Shore şovunun yıldızı Pauly D, The Bachelorette yarışmasının yarışmacılarından Josh Murray,  Amerikan futbolu oyuncusu Willis McGahee ve model/televizyon siması Calum Best.

Bizdeki Survivor veya Ünlüler Çiftliği misali. Program ünlülük derecesi tartışmaya açık kişilerden oluşmuş durumda. Diğer yandan mesela Amerikan medyasındaki haberlerin şimdiden programa dair spoiler verdiği üzere Pauly D ve Aubrey O'Day birkaç aydır sevgililer. Hatta geçen hafta çift hakkında nişanlandıklarına dair dedikodu bile çıkmıştı. Somaya Reece ise konuya tezat oluşturarak bir süre önce yeni bir 'kız arkadaşı' olduğunu Instagram hesabından duyurdu; bir de işin böyle bir boyutu var yani... 

Şovun yapımcısı Irwin Entertainment aynı zamanda 2008-2012 arasında altı sezon yayınlanan Celebrity Rehab with Dr. Drew şovunun da yapımcısıydı. O şov ise çeşitli bağımlılıkları olan ünlüleri tedavi veya yardım etmeye odaklı bir programdı. Famously Single'ın ilk sezonu sekiz bölüm sürecek.

İşte bu da şovun fragmanı:


ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER