Güneşin Kızları: Bir Yıldız SavNaz..

Güneşin Kızları: Bir Yıldız SavNaz..
Kanalın final kararı aldığını öğrendiğim an’dan beri düşünüyorum “ne yazmalı?” diye. Sonra biraz sosyal medyaya bakayım dedim, bir şeyler çıkar belki diye. Baktım, gördüm ki ayaklanmış Güneşim Kızları fandom..

Aylardır kanlı bıçaklı olan AlSel-SavNaz fandom bir araya gelmiş, 1 milyonu aşkın tweet atıp dünya gündemine bile yerleşmiş.

Bazen diyorum kötü zamanlar olmasa bir araya gelemiyoruz diye. Maalesef öyle..

Keşke final kararı alınmadan birleşseydi fandomlar da bol reytingli, kavga gürültü olmadan, birbirimizi üzmeden ilk zamanlardaki gibi izleyebilseydik dizimizi.

Final kararından beri oturup eski bölümleri, fotoğrafları tarıyorum. Neler yaşamışız diye bakıyorum. Gözüme hemen SavNaz çarpıyor tabii.. (Dipnot: Evet, SavNaz benim favori çiftim ama bu AlSel’e düşman olduğum anlamına gelmiyor. Ben dizi izleyicisiyim ^^ )

SavNaz..

Ekranların en ilginç çifti onlar. Bugüne kadar eşi benzeri görülmeyen bence..

Yaralı ‘Karanlık Çocuk’ ve yaramaz ‘Hırçın Kız’.. Bir diğer değişle ‘Bohem Prens’ ve ‘Ayı Prenses’..

Damdan düşercesine girdiler hayatımıza. Isıttılar bir an’da yüreklerimizi. Ne olduğunu anlamadan seviverdik onları.

"Unut o kızı da sev şu hırçın güzeli” dedik hep Savaş’a. “Yaralarını saracak o kız geldi”.. “Sarı cadı da kimmiş? Aşk düştü bir kere çatıdan kollarına”.. Sonra döndük Nazlı’ya “güven şu çocuğa; sevgili de olur sana baba da..”

Savaş bu hikayenin karanlık tarafı, Nazlı ise aydınlığı oldu. Zamanla yeşerdi aşkları, tanıdıkça sevdiler birbirlerini; yaralarını dostça sardılar.

Savaş, Nazlı’nın babası, Nazlı Savaş’ın kaybettiği annesi oldu bir anda. Önce duvarları oldu, sonra yıldızlar, sonra maymunları.. Ne çok şeyleri vardı.. Ama en önemlisi SavNaz olmuşlardı artık.. Herkese rağmen “BİZ” olmuşlardı. Herkesin karşısına el ele çıkıp aşklarını haykırdıkları an’dan itibaren alev alev olmuşlardı. “Küçüğüm”le hayran bırakmışlardı..

Bir daha dizi tarihine bu kadar çok “AN” bırakan bir çift gelir mi bilinmez. Ama SavNaz efsane oldu bir kere..

“Binerim ama arkadan sarılmam."

"Sıkı sarıl" ile başlayan masalları artık unutulmaz..

Dizi final kararı çoktan aldı, fandomlar bu kadar ayaklanmışken neler olur bilinmez. Umarım hayırlısı ne ise haklarında o olur. Tüm ekibe teşekkürler..

Ve en önemlisi bize bu masalı sevdiren Burcu Özberk ve Berk Atan’a en özel ‘teşekkür’.. Çok sevdirdiler kendilerini. Yolları açık olsun. Yeni işlerde daha çok başarıları olacağı aşikar.

Ve umarım ileride tekrar onları bir arada izleriz. Uyumları göz ardı edilemez çünkü.  Hoşça kalın SavNaz fandom. Unutmayın “hayat ‘an’lardan ibaret” elbet bir “an” da tekrar bir araya geliriz.

Sevgiyle kalın..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER