Baba Candır: Baba her şeyi çözer!

Baba Candır: Baba her şeyi çözer!
Tüm deli dolu karakterlerini sevdiğimiz,gülmekten adeta yerlere yattığımız dizi Baba Candır içindeki tüm komediye rağmen duygusallığı ile bizi etkilemeyi başarıyor. Tavan yapmış egosuyla tanıdığımız, içinde hala annesi tarafından terk edilmiş küçük bir çocuğun yüreğini taşıyan Haluğumuz; işinde ki hırsıyla,yeteneğiyle ve bağlılığıyla tanıdığımız katı kurallı  ama bir o kadar da merhametli Ecemiz; tüm hayatını ağabeyinin yanında geçirmiş onun çocuklarını büyütmüş onlara annelik yapmış Nermin Halamız; babasının doktorluk hayalini gerçekleştirmiş Egemenimiz; ailenin en tembel deyimi yerindeyse bir baltaya sap  olamamış şirin çocuğu Emrecanımız.

Hayatını kurtardığı, ona evlenme sözü veren çocukla 11 yıl evlenmeyi beklemiş saf kızımız Ceylan. Tek çocuğunu yurt dışında okutmuş, oğluyla aralarındaki bağı ısıtmaya çalışan Hasan Başkanımız; canından çok sevdiği eşini kaybedince hayatını ona kalan üç güzel çocuğa adamış yufka yürekli yufkacı Salih Babamız....

Birbirinden komik karakterlerimizin içlerinde ki bu duygusallığa daha fazla kayıtsız kalamadım ve bir süre önce bu videoyu yaptım. Bakalım beğenecek misiniz?

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER