Grey`s Anatomy hakkında bilmeniz gereken 12 detay

Grey`s Anatomy hakkında bilmeniz gereken 12 detay

Televizyonun artık eski topraklarından sayılan ve toplam 10 sezonda 220 bölümü ardında bırakmış olan Grey's Anatomy, 11. sezonuyla 25 Eylül'de ABC ekranlarına dönmeye hazırlanıyor.

Hemen her sezon finalini "Herşey de bu doktorların mı başına gelecek kardeşim" dedirtecek derecede olaylı ve çarpıcı bir bölümle yapan dizi, son sezonunda şaşırtarak hiçbir karakterinin burnunu bile kanatmadan final yaptı ama favori karakterim Christina Yang'e elveda dediğimiz final bende aynı çarpıcı etkiyi yaptı.

Eğer Grey's Anatomy'i birkaç sezon takip edip bıraktıysanız, 11. sezona baktığınızda hatırlayacağınız karakter sayısı iki elin parmaklarını bulmaz. Dizi her yeni sezonda eklenen yeni ve ilginç karakterleriyle ilgiyi canlı tutmayı da başarmıştır. Sizler de benim gibi iyi günde kötü günde, hastalıkta sağlıkta bu diziyi takip etmiş olanlardansanız, geçmiş sezonlardan screen.answers.com 'un derlediği bilgiler ilginizi çekebilir. Derlemeyi sizin için olduğu gibi çevirdim.

Unutmadan, Grey's Anatomy'nin yeni sezonu ülkemizde Kasım ayında Digiturk'te yayınlanmaya başlanacak.

Bana katılıp yeni sezonu izleyip, yorumlarımı ranini.tv 'de okumaya ne dersiniz?

Yeni sezonda görüşmek üzere
Şimdiden iyi seyirler..

Orijinal yazının linki : screen.answers.com/television/12-fascinating-facts-about-quot-grey-apos-s-anatomy-quotBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER