Kara Sevda'nın çok konuşulan final sahnesi!

Kara Sevda'nın çok konuşulan final sahnesi!
Ay Yapım imzalı, Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi  'Kara Sevda'da çözülen düğümler heyecanı doruğa taşıdı. Dizinin 20 Ocak Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde ortaya çıkan gerçekler ve Emir'in oynadığı hain oyun, izleyicilerde büyük bir merak uyandırdı.

Yayınlanan 14.bölümünde haftalardır beklenen sırlar ortaya çıktı. Nihan'ın Emir'le olan evliliğinin nedenlerini Kemal'e anlatması izleyicinin haftalardır merakla beklediği heyecanlı anlara sahne oldu. Büyük beğeni toplayan bölümde Nihan, Ozan'ın suçunu örtbas eden Emir'le evlenmek zorunda kaldığını Kemal'e itiraf etti. Bu durumun Emir'in oyunu olduğundan şüphelenen Kemal ise açtığı mezarın boş olmasıyla şüphelerinde haklı çıktı. 

Nihan'a duyduğu saplantılı aşkla gözünü iyice karartan Emir'in yayınlanan bölümde oynadığı oyun ekran başındaki izleyiciyi adeta şoke etti. Kemal'e karşı büyük bir nefret besleyen Emir, onu can evinden vurmak için kardeşi Zeynep'i seçti. Kız kardeşi üzerinden Kemal'e zarar vermek isteyen Emir, Zeynep'i kendisine aşık ettikten sonra ona oyunun bir parçası olduğunu söyleyerek genç kızı derinden yaraladı. 

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün rol aldığı Kara Sevda'da çözülen düğümler yerine yeni soru işaretleri bıraktı. Yeni bölümü merakla bekleyen izleyiciler, kaybettikleri beş yılı geri kazanmaya çalıştıkça aşkları iyice perçinlenen Kemal ve Nihan'ın, Emir'e karşı yapacaklarını heyecanla bekliyor.

İşte o çok konuşulan sahne; 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER