Channing Tatum ve Jenna Dewan-Tatum, Lip Sync Battle'da karşı karşıya!

Channing Tatum ve Jenna Dewan-Tatum, Lip Sync Battle'da karşı karşıya!
Spike Tv'de canlı ve seyircili olarak yayınlanan Lip Sync Battle programına bu hafta Channing Tatum ve eşi Jenna Dewan-Tatum konuk oldu. Ünlü çiftin programdaki performansları büyük beğeni topladı.

Jimmy Fallon'un kendi programında köşe olarak başlattığı bu format, daha sonra büyük ilgi görünce Spike Tv'de bir program haline gelmişti. İlk sezonu beklenen başarıyı yakalayan programın, ikinci sezonu da adına yaraşır şekilde başladı.

Yeni sezonun konuklarından oyuncu ve aynı zamanda dansçı da olan Channing Tatum ile Jenna Dewan-Tatum çiftinin sergiledikleri performanslar büyük ilgi gördü. Şu sıralarda Supergirl dizisinde rol alan Jenna Dewan-Tatum eşinin Magic Mike performansıyla izleyici karşısına çıktı. Channing Tatum ise buna Beyonce'un  Run The World şarkısıyla karşılık verdi. İkili başarılı performanslarıyla yarışmayı birlikte kazanan ilk çift oldu. 

Özellikle Channing Tatum'un, Beyonce'un Run The World şarkısı ile gösterdiği performansı ve ünlü şarkıcı Beyonce'un programa sürpriz katılışı izlemeye değer görüntülerdi. Bu anları hemen aşağıda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER