GQ “Men of the Year” ödülleri sahiplerini buldu!

GQ “Men of the Year” ödülleri sahiplerini buldu!
GQ Türkiye, 2015’te başarıları ve tarzlarıyla dikkat çeken erkekleri ve yılın kadınını seçti. GQ tarafından dünya çapında 20 yıldır sürdürülen ve Türkiye’de Akmerkez ana sponsorluğunda bu yıl dördüncü kez düzenlenen GQ “Men of the Year” ödül töreni 3 Aralık Perşembe akşamı gerçekleşti.


 
Burcu Esmersoy’un sunduğu gecede Yılın Uluslararası İkonu Ödülü’nü “Sex and the City” dizisiyle fenomen olan şimdiyse “The Good Wife” dizisiyle dikkat çeken Chris Noth nam-ı diğer “Mr. Big”, ödülünü güzel oyuncu Yasemin Allen’ın elinden alırken merakla beklenen Yılın Adamı Ödülü’nün sahibi Arda Turan’a ise ödülünü Türk basketbolunun yurt dışındaki en başarılı temsilcilerinden Hidayet Türkoğlu takdim etti.  Arda Turan sahneye çıkarken Hidayet Türkoğlu’na basketbol topuyla pas vererek gecenin en hoş anlarından birine imza attı. Konuşmasında ise bugünlere gelmesinde en büyük katkısı olan başta anne ve babası olmak üzere kardeşi, arkadaşları ve kız arkadaşına teşekkür etti.Yılın İkonu seçilen Cem Yılmaz’a ödülünü ünlü sanatçının aynı zamanda yakın dostu da olan Ozan Güven verirken ikilinin sahnedeki diyaloğu geceye katılanlara eğlenceli anlar yaşattı. Cem Yılmaz’ın, aldığı ödüle istinaden “Dedemden aldığım en büyük tavsiye, hiçbir şey olamazsan bile en azından İkon ol demesidir” sözü kahkahalara yol açtı.Yılın Kadını ödülünü Türk pop müziğinin en başarılı kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Sıla aldı. Sıla’ya ödülünü ise son dönemin en gözde oyuncularından Barış Arduç verdi.

Yılın Uluslararası Starı Akmerkez Özel Ödülü’nün sahibi tüm dünyada ilgiyle izlenen “The Walking Dead” dizisinde canlandırdığı Daryl Dixon rolüyle tanınan Norman Reedus aldı. Geceye katılamayan Reedus, GQ Türkiye Men of the Year ödül törenine özel gönderdiği teşekkür videosuyla sevenlerine selam gönderdi.
 
Yılın Yönetmeni Emin Alper’e ödülünü veren ünlü yönetmen Yüksel Aksu gecenin en uzun ama en eğlenceli takdim konuşmasıyla büyük alkış aldı.

GQ Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Okan Can Yantır’ın ev sahipliği yaptığı ödül törenine iş, sanat, moda ve eğlence dünyasından birçok seçkin davetli katıldı. Youtube Livestream üzerinden GQ.COM.TR’den canlı yayınlanan gecede ünlü sunucu Tanem Sivar da özel Kırmızı Halı röportajları gerçekleştirdi.
 
Akmerkez ana sponsorluğunda gerçekleştirilen GQ Men Of The Year gecesinde ödül alan isimler davete, ulaşım sponsoru Volkswagen tarafından getirildi. Yüzyılı aşkın süredir İtalyan zarafetini temsil eden lüks saat ve kalem markası Montegrappa ve lüks erkek giyimin öncü markalarındanHugo Boss, “Men of The Year 2015”in sponsorları arasında yer aldı.

GQ MEN OF THE YEAR ÖDÜL ALAN VE ÖDÜLLERİNİ TAKDİM EDEN İSİMLER:
 
İKON: CEM YILMAZ - OZAN GÜVEN
 
YILIN ADAMI: ARDA TURAN - HİDAYET TÜRKOĞLU
 
YILIN KADINI: SILA - BARIŞ ARDUÇ
 
YILIN ULUSLARARASI İKONU: CHRIS NOTH - YASEMİN ALLEN
 
YILIN ULUSLARARASI STARI: NORMAN REEDUS
 
YILIN STİL SAHİBİ ERKEĞİ: RIFAT ELHADEF – DOĞUŞ YAYIN GRUBU DERGİLER GRUP BAŞKANI SEDA DOMANİÇ
 
STİL İKONU: FARUK SÜREN – DOĞUŞ YAYIN GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI ERMAN YERDELEN
 
YILIN YÜKSELEN YILDIZI: ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL - UĞUR POLAT
 
YILIN YÖNETMENİ: EMİN ALPER - YÜKSEL AKSU
 
YILIN SPORCUSU: CEDİ OSMAN – DOĞUŞ YAYIN GRUBU SPOR GRUP BAŞKANI FUAT AKDAĞ
 
YILIN ŞEFİ: ARDA TÜRKMEN - VEDAT BAŞARAN
 
YILIN ÇIKIŞ YAPAN MÜZİSYENİ: EDİS - SONER SARIKABADAYI
 
YILIN SIRADIŞI BAŞARISI: METE ATATÜRE – GQ TÜRKİYE GENEL YAYIN YÖNETMENİ OKAN CAN YANTIR
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER