Sumru Yavrucuk'tan öğretmenlere özel oyun!

Sumru Yavrucuk'tan öğretmenlere özel oyun!
Galeri Işık, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde sanatçı öğretmenlerin eserlerine yer veriyor. FMV Işık Okulları sanatçı öğretmenlerinin birbirinden değerli eserleri, 24 Kasım-12 Aralık 2015 tarihleri arasında Galeri Işık’ta ‘Işık Okulları Sanat Eğitimcileri Sergisi’nde sanatseverlerle buluşacak. Sumru Yavrucuk da tek kişilik komedi oyunu ‘Shirley’i öğretmenler için oynayacak.

Türkiye’nin en köklü eğitim kurumlarından biri olan Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Okulları 130. Kuruluş yıldönümü kültür sanat etkinlikleri kapsamında 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde birbirinden değerli eğitimcilerin eserlerini sergiliyor.

“Işık Okulları Sanat Eğitimcileri” sergisi adı altında biraraya gelen 22 sanatçının eserleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde sanatseverlerle buluşacak. Sergide FMV Işık Okulları’nın aynı zamanda birer sanatçı olan eğitimcilerinin farklı tekniklerde ortaya koyduğu 40 eser, üç hafta boyunca izlenebilecek. Serginin açılış kokteyli ise 1 Aralık’ta yapılacak.

Nurşen Abdioğlu, Güler Asan, Banu Aslan Turak, Zuhal Bakan, Berrin Başaran, Selma Beğenmiş, Simin Bilbay, Esra Çelikkanat Tokaç, Pınar Çiçekli, Pınar Fazla, Fehim Güler, Gözde Güray, Matthew Haugn, Gülcan Kolçak, Gülçağ Konce, Özlem Köroğlu, Filiz Kumru, Burcu Okay, Ulaş Pullu, Songül Şirin Çelik, Ayşe Şişman ve Hafize Tezcan’ın eserlerinin yer aldığı sergi, 12 Aralık 2015 Cumartesi Günü’ne kadar Galeri Işık’ta ziyaret edilebilir.

Sumru Yavrucuk’tan öğretmenlere özel oyun
FMV Işık Okulları 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında öğretmenleri farklı sanat etkinlikleri ile de buluşturmaya devam edecek. 1 Aralık’ta Nişantaşı Kampüsü Muvaffak Benderli Salonu’nda ‘Shirley’ adlı müzikal komedi, öğretmenlere özel olarak sahnelenecek. Sumru Yavrucuk’un oynadığı tek kişilik müzikal komedi, günlük hayatın sıkıcılığı içinde kaybolmuş ve hayallerini bile unutmuş bir kadının kendini keşfediş hikayesini anlatıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER