“Sinatra & Friends” müzikali ayakta alkışlandı!

“Sinatra & Friends” müzikali ayakta alkışlandı!

IEG Live organizasyonu ve Yapı Kredi ana sponsorluğunda Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde sahnelenen 1960’ların unutulmaz gösterisi ‘The Rat Pack Show’ izleyenleri bir kez daha büyüledi.

Rat Pack’in üç büyük ismi Frank Sinatra, Dean Martin ve Sammy Davis Jr.’un West End gösterisi The Rat Pack Show, orjinal yıldızlarıyla birlikte, 20 Kasım Cuma akşamı Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde ilk kez seyircisiyle buluştu.

“Good Music in Town” konserleri kapsamında gerçekleşen konserde, dünyaca ünlü ‘Rat Pack Show’ mükemmel sahne şovları ile swing döneminin en çok sevilen ve bilinen parçalarını seyirciyle buluşturan Thomas Ward, George Daniel Long ve Marc Adams, sırasıyla Frank Sinatra, Devis Jr. Ve Dean Martin’i canlandırdı.

Heyecanla beklenen müzikalde Ünlü sanatçıların söyledikleri, 1960’lardan günümüze klasikleşen That’s Life, New York New York, Fly Me To The Moon, Everybody Loves Somebody, Strangers In The Night, Loves You, My Way hit şarkılarıyla ile büyük beğeni topladı ve cemiyet,iş dünyasının izleyicileri tarafından ayakta alkışlandı.

Sinatra & Friends – 100. Yıl Konseri ile Frank Sinatra’nın 100. Yılı kutlandı

1950’lerde Humphrey Bogart, Frank Sinatra, Dean Martin, Sammy Davis Jr., Peter Lawford ve Joey Bishop gibi zamanın dünyaca ünlü aktör, komedyen ve şarkıcılarından oluşan yakın arkadaş grubunun, ünlü gece kulüplerinde gerçekleştirdikleri solo, düet ve trio olarak söyledikleri şarkılar, doğaçlama sohbetler ve komediden oluşan muhteşem gösterileri The Rat Pack Show, sanatçıların ölümünden sonra da bir efsane olarak devam etti ve yayınlanan videoları da büyük ilgi gördü.

Thomas Ward’in Frank Sinatra’yı, George Danial Long’un Sammy Davis Jr.’u ve Mark Adams’ın, Dean Martin’i canlandırdığı muhteşem sahne şovunda; West End sanatçıları Rat Pack’in efsane isimlerini; görünüşleri, mimikleri, sesleri, esprileri, dansları ve tabi ki efsane şarkılarıyla, Big Band Orkestrasıyla eşliğinde günümüzün sahnesine getirdiler.

Thomas Ward, George Danial Long ve Mark Adams, Rat Pack’in efsanevi krallarının dünyadaki en iyi yorumlayıcıları olarak, yaklaşık 10 yıldır Londra West End’de The Rat Pack

Show’u sahneledikleri gösteri dünya çapında 1 milyondan fazla kişi tarafından canlı olarak izlendi.

Sinatra & Friends, 21 Kasım Cumartesi saat 18.00–21.30 ve 22 Kasım Pazar saat 16.00-19.30 olmak üzere 2 ayrı seans saatiyle izleyiciyle buluşmaya devam edecek. 22 Kasım tarihine kadar Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde sergilenecek bu dev gösteri için son biletler Biletix’te.

Yapı Kredi sponsorluğunda gerçekleşen Good Music in Town konserleri “Valslerin Kralı” olarak bilinen Andre Rieu’nun 10 Mart’ta Ankara Arena’da, 12 Mart’ta İstanbul Ülker Arena’da vereceği konserlerle devam edecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER