Lucifer dizisi için ilk poster geldi

Lucifer dizisi için ilk poster geldi
Yayın hayatına kısa bir zaman sonra Fox'ta başlayacak olan çizgi roman uyarlaması Lucifer için ilk poster izleyicilerle paylaşıldı.

DC Entertainment'ın Vertigo yayıncılık aracılığıyla çıkarttığı Lucifer çizgi romanları cazibesiyle insanları etkilemeyi başaran şeytanı konu ediyor. Cehennemden sıkılan ve emekli olmaya karar veren şeytan, her şeyi geride bırakıp Los Angeles şehrine yerleşiyor. Burada gününü gün etmeye başlıyor. Ancak sevdiği bir arkadaşının cinayete kurban gitmesiyle birlikte de Los Angeles Polisi'ne bu cinayeti çözmek için yardımcı olmaya başlıyor. Bu noktada kahramanımızın ölümsüz oluşu, insanların gizlemeye çalıştıkları şeyleri onlara söyletmekteki yetenekleri işleri kolaylaştırıyor.Lucifer karakterini Tom Ellis canlandırıyor. Dizide ona Lauren German, Rachael Harris, DB Woodside, Lesley-Ann Brandt, Nicholas Gonzalez ve Scarlett Estevez gibi isimler eşlik ediyor.

Televizyonun yeni çizgi roman uyarlaması dizisi Lucifer, ilk sezonuyla 2016 yılının başlarında Fox'ta ekrana gelmeye başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER