Derimod'un Barış Arduç'lu reklamının merak edilen kamera arkası!

Derimod'un Barış Arduç'lu reklamının merak edilen kamera arkası!
Ayakkabı modasının Türkiye’deki öncüsü Derimod, 2015- 2016 Sonbahar – Kış Koleksiyonu için hazırladığı reklam kampanyasıyla ‘Ayakkabı Derimod’dan sorulur’ mesajını veriyor. Geçtiğimiz yıllarda reklamlarında dünyaca ünlü isimleri konuk eden Derimod, yeni reklam kampanyasında herkesin kısa zamanda sevgisini kazanan başarılı oyuncu Barış Arduç ile bir araya geldi.

Alametifarika tarafından hazırlanan, prodüksiyonu Böcek Yapım’a ait olan ve Barış Arduç’un 6 farklı sevgilisi olan bir kazanovayı canlandırdığı reklam filminin yönetmen koltuğunda ise Ömer Faruk Sorak oturuyor. Styling’i Ece Sükan tarafından yapılan ve ‘Ayağımda Derimod’ sloganı ile yola çıkılan kampanyanın fotoğraf çekimi ise Türkiye’nin önde gelen moda fotoğrafçısı Nihat Odabaşı tarafından gerçekleştirildi.

Bestesi Giovanni Ferrio,Matteo Chiosso ve Giancarlo Del Re’ye ait olan ve Türkçe’ye Fatma Fikret Şenes tarafından çevirilen ‘Palavra’ isimli şarkının jingle’ını oluşturduğu reklam kampanyası, 21 Ekim 2015’ten bu yana televizyon, billboard, internet siteleri ve dergilerde yerini almaya başladı.

İşte o reklamın kamera arkası;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER