Ahmet Tansu Taşanlar, Analar ve Anneler dizisinin kadrosuna dahil oldu!

Ahmet Tansu Taşanlar, Analar ve Anneler dizisinin kadrosuna dahil oldu!
Ay Yapım imzalı, Okan Yalabık, Binnur Kaya, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Ulaş Tuna Astepe, Metin Akdülger ve Nazan Kesal'ın rol aldığı ilk bölümüyle büyük beğeni toplayan Analar ve Anneler çok konuşulacak yeni bölümüyle ekrana geliyor.
 
Dizide, Kader ve Zeliha'nın yaşadığı talihsizlikler izleyenleri derinden sarstı. Kaynanası Neriman tarafından öldü denilerek kaçırılan çocuğunun peşine düşen Zeliha ve sevdiği adamın babası tarafından tecavüze uğrayarak İstanbul'a kaçmak zorunda kalan Kader'i yeni bölümde izleyiciyi şoke edecek gelişmeler bekliyor.

Analar ve Anneler'de bu hafta; Kader, Neriman'ın Zeliha'dan bebeğini kötü bir oyunla ayırdığını öğrenecek. Kader, en doğru kararı vermek için Zeliha ve Tahsin'i bulmaya çalışacak. Kader'in sevdalısı Mustafa'da İstanbul'da Kader'i bulmak için mücadele verecek. Zeliha ise Tahsin'le birlikte bebeğine dair iz bulmak için Neriman'ın kapısını çalacak. İzleyiciyi çok şaşırtacak bölümde Zeliha, Ayhan'la, Kader ise hiç beklemediği bir şekilde tecavüzüne uğradığı Salih Ağa'yla yüz yüze gelecek.
 
AHMET TANSU TAŞANLAR ANALAR VE ANNELER'DE!
 
Kara Para Aşk'ta canlandırdığı komiser Arda rolüyle yıldızı parlayan Ahmet Tansu Taşanlar Analar ve Anneler dizisinin kadrosuna dahil oldu. Dizide; Muazzez'in (Nazan Kesal) oğlu Halil karakterini canlandıracak olan oyuncu yeni görünümüyle izleyenleri şaşırtacak. Halil karakteri Analar ve Anneler'in hikayesinde dengelerin değişmesinde büyük rol oynayacak.
Berkun Oya'nın senaristliğini, Mehmet Ada Öztekin'in yönetmenliğini üstlendiği Analar ve Anneler her Perşembe saat 20.00'da ATV'de ekrana geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER