Ekim ayında en çok Sinem Kobal konuşuldu!

Ekim ayında en çok Sinem Kobal konuşuldu!
Medya Takip Ajansı Interpress’in iki binden fazla yazılı mecrayı kapsayan magazin haberleri araştırmasına göre, Ekim ayında magazin gündeminin ilk sırasına Sinem Kobal’ın yerleştiği belirlendi. Televizyonda başlayan yeni dizisi “Analar ve Anneler” ve vizyona giren “Yaktın Beni” filminin yanı sıra Kenan İmirzalıoğlu’la yaşadığı aşk ile de sık sık gündeme gelen Sinem Kobal, bu ay magazin gündeminde toplam 391 haber ile en fazla konuşulan ismi oldu.
 
Şarkıcılığının yanı sıra yarışma programlarında yapmış olduğu jüri üyeliği ve oynadığı sinema filmi ile de gündemde olan Murat Boz’un toplam 338 haberle ikinci sırada olduğu saptanırken, geçtiğimiz ay Sezen Aksu’nun, annesinin rahatsızlığı ile ilgili haberler başta olmak üzere yazılı basında toplam 310 haberle üçüncü sırada yer aldığı belirlendi.
 
Interpress ‘in ulusal bölgesel ve yerel gazete ve dergileri kapsayan haber araştırmasında, Ekim ayında listesinin dördüncü sırasında Demet Akalın, hakkında çıkan 277 haberle yer bulunurken, Ajda Pekkan’ın toplam 257 haber ile beşinci olduğu belirlendi. Geçtiğimiz ay magazin sayfalarında öne çıkan diğer ünlü isimlerin ise sırasıyla Cem Yılmaz, Hatice Şendil, Meltem Cumbul, Gülben Ergen ve Tarkan olduğu belirlendi.
 
Üç sanatçımız yaşamlarını yitirdi…
 
Ekim ayı içerisinde hayata veda eden Türk Sinemasının değerli ustaları Levent Kırca, Memduh Ün ve Yılmaz Köksal’ın ölüm haberleri de gündemde yer aldı. Ünlü tiyatro sanatçımız Levent Kırca 597 haber, yönetmen Memduh Ün 224 haber ve emektar oyuncu Yılmaz Köksal’ın vefatı da 131 haber ile okuyuculara duyuruldu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER