Vapurda Çay, Simit, Sohbet’e bu hafta; Melis Tüzüngüç ve Özgün Karaman konuk oldu!

Vapurda Çay, Simit, Sohbet’e bu hafta; Melis Tüzüngüç ve Özgün Karaman konuk oldu!
TRT1 ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Baba Candır dizisinin oyuncuları Melis Tüzüngüç ile Özgün Karaman, TRT Türk’te yayınlanan ve çekimlerinin tamamı İstanbul Şehir Hatlarına bağlı vapurlarda yapılan “Vapurda Çay, Simit, Sohbet’’programına konuk oldu. 27 yaşındaki genç oyuncu Özgün Karaman ve 21 yaşındaki Melis Tüzüngüç, hayatlarında ilk kez vapura bindiğini söyledi.   

Ömer Öztürk’ün sunumuyla Vapurda Çay, Simit, Sohbet’e bu hafta, “Baba Candır” dizisinin başrol oyuncuları, Melis Tüzüngüç ve Özgün Karaman konuk oldu. Genç oyuncular, Şehir Hatları Vapuru’nda gerçekleştirilen keyifli sohbette, oyunculuktan özel yaşamlarına kadar bir çok ayrıntıyı paylaştı. 

Dizide Ceylan karakterini canlandıran Melis Tüzüngüç  “Dizimiz, Beykoz’da çok şirin bir evde çekiliyor. Ev sahipleri çekim esnasında bazen evde oluyor, hatta bazen uyuyorlar” dedi. Dört aydır bu projede çalışıyorum, fakat orijinalini hiç izlemedim. Özellikle izlemiyorum. Tıpkı seyirciler gibi bana da sürpriz olmasını istiyorum” dedi.
 
Emrecan’ı oynayan Özgün Karaman, hayatında ilk kez vapura bindiğini belirterek, “Dizi çekimleri bizim için çok keyifli geçiyor. Gün sonunda yorulduğumuzu fark ediyoruz, zaman nasıl geçiyor hiç anlamıyoruz.” dedi.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER