50 gündür aranan Ali Sönmez’in cesedi Müge Anlı'da bulundu!

50 gündür aranan Ali Sönmez’in cesedi Müge Anlı'da bulundu!
Gaziantep’te yaşayan 78 yaşındaki Ali Sönmez tedavi olduğu hastaneden 50 gün önce kayboldu. O günden beri babasından haber alamayan İbrahim Sönmez babasını bulmak için Müge Anlı’ya geldi. Yapılan inceleme sonucu hastanenin güvenlik kameralarına Ali Sönmez’in torunu, kızının sevgilisi ve adının İbrahim olduğu öğrenilen bir şahıs tarafından hastaneden çıkarken takıldı.
 
Babası Ali Sönmez’in kaybından sonra kız kardeşi Fatma'nın sevgilisi Mahey'le kendi oğlunun da kayıp olduğunu söyleyen İbrahim Sönmez babasının hayati tehlikesi olduğunu ve endişe ettiğini söyledi. Canlı yayına bağlanan kızı ise kendi isteği doğrultusunda sevgilisinin babasına zarar verdiğini söylemiş ve araştırmalar sonucunda babasının sevgilisi tarafından öldürüldüğü ortaya çıkmıştı.
 
Bu itiraflar karşısında harekete geçen Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü ve Müge Anlı ekibi hafta sonu hareketler saatler yaşadı. Olayda ismi geçen şahıslar yakalanarak gözaltına alındı. Uzun süren sorgular sonucunda suçlarını itiraf eden zanlılar Ali Sönmez’in cesedini Gaziantep’de bir foseptik çukuruna attıklarını söylediler.
 
Gaziantep Asayiş Şube ve Olay Yeri İnceleme Ekipleri zanlıların itirafı üzerine verdiği  adrese giderek 6 saat süren bir çalışmayla 78 Yaşındaki Ali Sönmez’in cesedini 12 metre derinlikten bir halıya sarılı olarak çıkardılar.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER