‘MAX Maceraları Kahramanlar Takımı’na iki dalda ‘Kristal Elma’ Ödülü!

‘MAX Maceraları Kahramanlar Takımı’na iki dalda ‘Kristal Elma’ Ödülü!
Formatı, Endemol Shine Türkiye’ye ait olan, sunuculuğunu Serhan Arslan’ın yaptığı, çocuk yarışma programı ‘Max Maceraları Kahramanlar Takımı’, ‘Kristal Elma 2015 Yarışması’nda, medya ödülleri kategorisi, ‘Ürün ve Servis Hızlı Tüketim’ dalında ‘Gümüş Ödül’‘En İyi TV Uygulaması’ dalında da ‘Bronz Ödül’ kazandı.

Bu yıl 27’ncisi düzenlenen ve ‘Bölge, Medya ve Dijital’ başlıklarında, 53 kategoride verilen 51 ödülle, sektörün en iyilerinin belirlendiği ‘Kristal Elma’da, ‘Max Maceraları Kahramanlar Takımı’nın başarısı, iki ayrı kategoride kazandığı ‘gümüş’ ve bronz’ ödüller ile tescil edildi.

4 BÜYÜK MARKA İLK KEZ BULUŞTU
Türkiye’de ilk kez 4 büyük uluslararası markanın (Endemol Shine Türkiye, Unilever, Mindshare ve Disney) bir araya gelerek hazırladığı ve 2 sezon boyunca Disney Channel’da yayınlanan ‘Max Maceraları Kahramanlar Takımı’nın resmi sitesinde 1 milyon 300 bin takipçisi bulunuyor.

2.5 MİLYON ÇOCUĞA ULAŞTI
Endemol Shine Group MipCom 2015 kataloğunda da yer alan ‘Max Maceraları Kahramanlar Takımı’, ekrana geldiği ilk günden bu yana, gerek TV’de, gerekse dijital platformlarda 2.5 milyonun üzerinde çocuğa ulaşmayı başardı.

EN ÇOK İNDİRİLEN UYGULAMA OLDU
App Store’larda program uygulaması aylarca en çok indirilenler listesinde kalan ‘Max Maceraları Kahramanlar Takımı’nınönümüzdeki sene 6 ayrı ülkede yayına girmesi için görüşmeler sürüyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER