'Son Zenne' Cihangir BO Sahne' de başlıyor!

'Son Zenne' Cihangir BO Sahne' de başlıyor!
'Son Zenne' Tiyatro oyunu dev oyuncu kadrosuyla 21 Ekim 20:30 da Cihangir BO Sahne' de başlıyor!

Ezberleri bozacak sert, sarsıcı bir oyun 'Son Zenne' ve 16 yaş sınırlaması var! Ekranlardan aşina olduğumuz oyuncular Tiyatro sahnesinde oyunculuklarını konuşturuyorlar!

'Son Zenne' İngilizce alt yazıyla Cihangir BO Sahne'de izlenebilir!

Biletlerler BİLETİX'te!

Tarih: 21 - 23 - 30 Ekim BO Sahne

‘Son Zenne’ isimsiz kahramanların oyunu... Ucuz bir müzikholün bodrum katında yaşayan Zenne, ona sığınan Nesime ve hayatlarını altüst eden Şahin. Ötekileştirilenlerin yansıması; hayatın içinde, yanlarından geçtiğimiz, hiçbir zaman yaşamlarını merak etmediğimiz insanların derinlemesine incelendiği, toplumsal dışlamanın, bir insanı “öteki” ilan etmenin, onu yok saymanın doğurduğu sonuçlar. Heteroseksüel toplum yapısının bir erkeği, bir kadını ve bir eşcinseli, yani bireyleri ne hale getirdiği tüm çıplaklığı ve çarpıcılığı ile sahnede. Son Zenne’ dilerim kalbinize dokunur! 
Serdar SAATMAN

Hayatımızın içinden geçenler...üçü de tanıdık! Çok yakınımız da olsa görmezden geldiklerimiz, hatta yok saydıklarımız ama asla kaçamadıklarımız... Çünkü onlarda biziz, hepimizden birer parçadır onlar. Onlar demek bile ayıbımız; insanız çünkü, aynı hamurdan yoğrulduk farkında mısınız? 
Levent ÖZDİLEK


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER