Hazer Amani, Mutfakta Buluşalım ile her Pazar Fox Tv'de!

Hazer Amani, Mutfakta Buluşalım ile her Pazar Fox Tv'de!

Dünyanın en prestijli şeflik diploması olan “Le Cordon Bleu Grand Diplôme” ve “En Yaratıcı Şef” ödülü sahibi, Knorr Türkiye şefi Hazer Amani, mutfağının kapılarını Fox Türkiye izleyicilerine açıyor. Taptaze ve doğal malzemeleri bir araya getiren Hazer Amani’nin damağa ve göze hitap eden sunumları Mutfakta Buluşalım ile her Pazar, Fox Tv ekranlarına geliyor.

Her durumda ve ortamda pratik ve yenilikçi tarifler...

Her bölümde farklı bir konunun işleneceği Mutfakta Buluşalım’da, şef Hazer Amani ile iştah kabartan tatlar hüküm sürecek. İzleyiciler Amani ile kimi zaman beklenmedik misafirlerini şaşırtacak, kimi zamanda hafta sonu evde zaman geçirirken yemek aşkını kabartacak özel tariflerle hayatlarına renk katacak.

Mutfakta Buluşalım’da, kahvaltıdan çeşitli çorba tariflerine, çocuklar için hazırlanacak eğlenceli menülerden dünya mutfağına farklı ve lezzetli tatlar hazırlanacak. Misafirler ve ev halkı için izleyenlere geniş ve yenilikçi bir yelpaze sunan Mutfakta Buluşalım’da, Hazer Amani izleyicileri her duruma ve ortamda yemek yapmaya hazırlayacak.

Mutfakta Buluşalım, Hazer Amani’nin keyifli sunumu ve lezzetli tariflerle her pazar 12.00’de FoxTv ekranlarında.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER