''Mamma Mia!'' müzikali için son 3 gün!

''Mamma Mia!'' müzikali için son 3 gün!
Dünyanın en uzun süre sahnelenen gösterisi ‘MAMMA MIA!’ İstanbul’daki üçüncü akşamında da görkemli bir geceye imza attı. Efsane müzikalin; Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri sahnelenecek son 5 gösterisi kaldı! 3 gün daha İstanbullu sanatseverlerle buluşacak olan dünyaca ünlü gösteride birbirinden ünlü isimlerin de katılımıyla ‘MAMMA MIA!’ coşkusu tekrar yaşanıyor.
 
İngiltere’nin Liverpool kentindeki Empire Theatre’da başladıkları dünya turnesinde, İrlanda, İsrail, Güney Afrika ve Ürdün’den sonra Türk izleyicisiyle de buluşan ‘MAMMA MIA!’ BKM organizasyonuyla 9 yıl sonra bir kez daha ayakta alkışlanmaya devam ediyor. 
 
2 Ekim Cuma:
Saat: 21:00
 
3 Ekim Cumartesi:
1. Seans: 15:30
2. Seans: 20:30
 
4 Ekim Pazar:
1. Seans: 14:30
2. Seans: 19:30
 

BKM organizasyonuyla İstanbullularla buluşan “MAMMA MIA!”yı izleyenler arasında Belçim Bilgin, Demet Akbağ, Sedef İybar, Doğa Rutkay-Kerimcan Kamal, Ece-Ozan Doğulu, Betül Demir, Sermiyan Midyat, Tarık Ünlüoğlu-Gülenay Kalkan, Seda Bakan-Ali Erel, Cihan Ercan, Pelin Öztekin-Kıvanç Baran Aslan, Aylin Kontente, Aziz Aslan, Sercan Badur, Batuhan Ekşi, Aysun-Ali Kocatepe, Onur Atilla, Füsun Hattat, AyşeHattat, Berat Yenilmez, Aşkım Kapışmak, Açalya Samyeli Danoğlu, Pelin Körmükçü, Ziynet Sali, Nükhet Duru, Cengiz Bozkurt, Erkan Kolçak Köstendil, Hande Doğandemir, Doğukan Manço, Beyti Engin, Selçuk Aydemir ve eşi, Sedef Şahin gibi ünlü isimler vardı.

 
MAMMA MIA! HEM GÖSTERİSİYLE HEM DE KOSTÜMLERİYLE SEYİRCİYİ BÜYÜLEDİ!
 
İtalya’da özel olarak hazırlanan 400 metre lycra kumaş Zorlu PSM’yi boydan boya kapladı! Gösteride başrol ve diğer oyuncular için hazırlanan toplam 3.120 kostüm adeta ışıldadı.
 
Uzun süre alkışlanan salıncak gösterileri için ise ekip, toplamda 390 farklı takım kıyafet ile seyirci karşısındaydı! Müzikalde ‘Donna’ karakterinin kostümünde 24 ayrı göz alıcı aksesuar bulunurken kıyafetlere 33 bin yapay elmas elle dikildi!
  
Judy Craymer’ın sahne vizyonu, ABBA grubunun ölümsüz şarkılarıyla, MAMMA MIA! 2-3-4 Ekim tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde seyirciyle buluşmaya devam edecek!
 
BKM organizasyonuyla İstanbullu sanatseverlerle buluşan MAMMA MIA!’nın son 5 gösterisi için biletleri Biletix’te satışta.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER