Yeter ki İste: Dilara Gönder'den engelleri bırakan yaşam öyküleri!

Yeter ki İste: Dilara Gönder'den engelleri bırakan yaşam öyküleri!
Engel veya engelli olmak... Bu kavramlar kimileri için duyduğunda kendisinde olmadığı için şükrettiği, belki de başına gelmesinden korktuğu bir durum. Peki gerçek öyle mi? Bahsedilen engeller veya çözümler esas olarak kimde? Engellerinden dolayı kendini dış dünyaya kapatanlara sadece “Yeter ki iste!” diyoruz. Engellerini yıkan ve yaptıklarıyla hayranlık toplayan sıra dışı isimlerin hikayelerini ekrana getiriyoruz.
 
Dilara Gönder’in sunduğu “Yeter ki İste” yaşam öykülerinin yanısıra, engellerin aşılması için yapılabilecek aktiviteler, spor dalları ve konu hakkında bilinmeyen her şeyi izleyicilerle paylaşıyor.
 
Umut, azim ve çalışma sonrası başarıya giden yolu bu kez engelliler anlatıyor. Spordan sanata, bilimden edebiyata hemen her alanda adını duyuran engelliler hikayelerini Dilara Gönder’le paylaşıyor. Küçücük bir umut ışığının nasıl bir çıkış noktası olabileceği, engelleri aşmanın sırrı bu programda!
 
Engelleri geride bırakan yaşam öyküleri Yeter ki İste’de... Dilara Gönder’in konuğu kısmi görme engelli Avrupa şampiyonu atlet Mustafa Küçük.

Yeter ki İste, 3 Ekim Cumartesi günü saat: 16:15'te NTV'de.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER