'Eve Dönüş'' dizisinin fragmanı yayınlandı!

'Eve Dönüş'' dizisinin fragmanı yayınlandı!
Yapımcılığını Yapım Atölyesi'nin, yönetmenliğini Kartal Çidamlı'nın yaptığı ATV'nin yeni dizisi ''Eve Dönüş''ün ilk fragmanı yayınlandı.

Heyecanlı ve sürükleyici hikâyesiyle izleyiciyi ekrana bağlayacak olan dizi, birbirlerine yabancı olsalar da aynı kaderi paylaşmak zorunda kalan Yusuf ve Leyla’nın hikâyesini anlatıyor. 

Bir anne çocuğundan vazgeçebilir mi? Ya bir adam şerefinden? Peki, bir anda canınızdan çok sevdiğiniz birini kaybederseniz ne yaparsınız? Ya her şeyinizi kaybederseniz?

Yusuf ailesiyle birlikte mazbut bir hayat süren kendi halinde bir balıkçıdır. Pınar ise İstanbul cemiyetinin zengin ve saygın ailelerinden birinin kızıdır. İkisi de mutlu mesut yaşarlarken, korkunç bir olay yolları asla kesişmeyecek Pınar ve Yusuf’u bir araya getirir. İkisinin de tek bir amacı vardır. Hayatlarını altüst eden insanlardan intikam almak!

Dizinin kadrosunda; Cansel Elçin, Dilşad Çelebi, Tardu Flordun, Feride Çetin, Ayten Uncuoğlu, Burak Demir, Gülden Dudarık, Murat Atik, Merve Oflaz, Zeynep Özder ve Edip Saner yer alıyor.

Eve Dönüş, 7 Ekim Çarşamba günü saat: 20:00'de ilk bölümüyle Atv ekranlarında olacak. 




Eve Dönüş'ün fragmanını beğendiniz mi?

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER