Eylül ayında magazin haberlerine Cem Yılmaz damga vurdu!

Eylül ayında magazin haberlerine Cem Yılmaz damga vurdu!
Geride bıraktığımız ay sanat ve eğlence dünyasından magazin sayfalarında öne çıkan medyatik isimler belirlendi. 

Medya Takip Ajansı Interpress ’in sadece yazılı mecrayı kapsayan araştırmasında, Eylül ayında magazin haberlerine Cem Yılmaz’ın damga vurduğu belirlendi. Ulusal, bölgesel ve yerel iki bini aşkın gazete ile dergide çıkan haberlerin incelenmesiyle oluşan sıralamada ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın, geçtiğimiz ay yazılı basında çekimlerine başladığı son filmi “Ali Baba ve Yedi Cüceler” ve sosyal medyada yaptığı açıklamalar ile toplam 425 haberle gündeme geldiği tespit edildi.
 
Geçtiğimiz ay ikinci sırada Mega Star Tarkan, Harbiye Açık Hava’da verdiği sıra konserler ile magazin sayfalarında 362 haberle kendine yer bulurken, Demet Akalın ise sosyal medyada yaptığı açıklamalar ve jüri üyeliği yaptığı yarışma programındaki farklı yorumlarıyla toplam 349 haberde yer alarak üçüncü sıraya yerleşti.
 
Interpress‘in yaptığı haber araştırmasında, Eylül ayında magazin sayfalarında en çok yer alan isimler listesinin dördüncü sırasında Beren Saat hakkında çıkan 303 haberle bulunurken, Gülben Ergen’in ise toplam 289 haber ile beşinci olduğu belirlendi. Geçtiğimiz ay magazin sayfaların da yer alan ve çıkan haber adetlerine göre oluşan ilk on sıra içindeki diğer ünlü isimlerin Sezen Aksu, İbrahim Tatlıses, Sibel Can, Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan Doğulu olduğu saptandı.   

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER