Diva’nın konuk olduğu Çarkıfelek, reytingde birinci oldu!

Diva’nın konuk olduğu Çarkıfelek, reytingde birinci oldu!
Konuklarıyla gündem yaratan, Çarkıfelek dün akşam akşam Türk sanat müziğinin Diva’sı Bülent Ersoy, eski futbolcu, yorumcu Tanju Çolak ve stil danışmanı Serhat Kaynarpınar’ı konuk etti.

Çarkıfelek; dün gece ekrana gelen 50. bölümüyle Tüm Kişiler’de yüzde 3,19 reyting, yüzde 11,01 izlenme payı ile gecenin en çok izlenen yapımı oldu.

Bülent Ersoy araba kazandırdı!


15 yıl sonra yeniden Çarkıfelek’e katılan Bülent Ersoy, şans konusunda takıntılı derecede inançlı olduğunu söyledi ve Karslı aileye şans getirdi. Şarkılarıyla Çarkıfelek’e neşe katan Bülent Ersoy’un yanı sıra Tanju Çolak da esprileriyle ekran başındaki izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı. Daha önce katıldığı programda Rahmetli Müzeyyen Senar’ın olduğunu hatırlayıp, duygulanan Diva, "Seneye de ben olur muyum olmaz mıyım bilmem." sözleriyle üzdü.

Her zamanki gibi tüm şıklığı ile arzı endam eden Diva, Çarkıfelek için kıyafetini özel hazırlattığını söyledi. Bülent Ersoy’un iltifat ve neşesinden hostes Ece de nasibini aldı. Çarkıfelek’in sevilen hostesi Ece’ye Diva, güzelliğinin büyüleyici olduğunu söyledi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER