Meryem Uzerli yeni sezonda Star Tv'de olmayacak mı?

Meryem Uzerli yeni sezonda Star Tv'de olmayacak mı?
-- ÖZEL HABER--

Geçen hafta Star Tv'nin yeni sezon için hazırladığı tanıtım kampanyasının fotoğraf çekimleri yapıldı. Sezon için büyük gizlilik içinde yürütülen bu tanıtım kampanyasında bomba gibi sürpriz isimlerin olduğu konuşuluyor. Ancak bu şaşırtıcı transferler kadar konuşulan bir diğer haber ise sektör kulislerine bomba gibi düştü. 

Rivayete göre Meryem Uzerli yeni sezon için hazırlanan fotoğraf çekimlerine katılmadı. O3 Yapım'ın hazırlayacağı diziyle ilgili halen üzerinde uzlaşılacak bir senaryo okuyamayan Uzerli, çekimlere katılmama kararı almış. Yapım firması tanıtım filminin çekim süresi bitene hatta film yayına çıkana kadar oyuncu ile uzlaşamazsa Meryem Uzerli sezonda Star Tv ekranında olmayacak ya da O3 Yapım'ın projesiyle olmayacak. Çünkü bilindiği üzere Uzerli anlaşmasını kanal odaklı imzalamıştı.

Şimdi herkes nefesini tutmuş bu uzlaşmazlığın sonucunu bekliyor.. Kanal ve Yapım firması günlerdir Uzerli'yi ikna edip tanıtım filmine katılmasını sağlamaya çalışıyorlarmış. Bakalım günler neler gösterecek?

Gelişmeleri bildireceğiz!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER