Narcos için yeni bir tanıtım daha paylaşıldı

Narcos için yeni bir tanıtım daha paylaşıldı
Özellikle geride bıraktığımız sezonda adını sıkça duyduğumuz Netflix'in yeni bir orijinal projeye imza atacağı uzun zamandır biliniyordu. Pablo Escobar ve onun peşindeki iki DEA ajanının hikayesini anlatan bu yeni dizi için bir tanıtım daha yayımlandı.

Game of Thrones'ta Oberyn Martell rolünde izlediğimiz Pedro Pascal'ın kadrosunda yer almasıyla dikkat çeken dizide ayrıca Boyd Holbrook, Wagner Moura, Stephanie Sigman, Luis Guzman, Juan Pablo Raba, Johanna Christie, Manolo Cardona, André Mattos, ve Ana de la Reguera gibi isimler rol alıyor.

Narcos, DEA (uyuşturucuyla mücadele) ajanları olan Pena ve Murphy ikilisinin 80li yıllarda Pablo Escobar'ı yakalamak için giriştiği macerayı anlatıyor. Bir uyuşturucu tüccarı olan Kolombiyalı Pablo Escobar'ın bir diğer ismiyse 'kokainin kralı'ydı. Tarihteki en zengin suçlu olarak kabul edilen Escobar, aynı zamanda Medellín Cartel'in kurucusu olmasıyla da tanınıyor. 90lı yıllara kadar aktif olan bu organize suç ağı Kolombiya'dan Peru'ya, Bolivya'dan Avrupa'ya kadar çok geniş bir alana yayılmış durumdaydı. Netflix, bu ünlü suçlunun ilgi çekici hikayesini yeni dizisiyle ekrana taşıyacak.

Narcos dizisi 28 Ağustos Cuma günü Netflix'te izleyicilerle buluşacak. Diziden paylaşılan yeni tanıtımı aşağıda bulabilirsiniz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER