Kanal D'nin sevilen programı Evim Şahane, ekran yolculuğunu tamamladı!

Kanal D'nin sevilen programı Evim Şahane, ekran yolculuğunu tamamladı!
Kanal D'nin ilgiyle izlenen, sunuculuğunu Mimar Selim Yuhay'ın üstlendiği gündüz kuşağı programı Evim Şahane ne yazık ki artık ekranda olmayacak. Kanal D'de 'Evim Güzel Evim' adıyla 2004 yılında başlayan formatı sırasıyla Nurgül Yeşilçay,  Berna Laçin ve son olarak Cem Davran sunmuştu. Başarılı formatın yayın macerası zaman içinde yapımcı ve isim değiştirerek başarıyla devam etmişti.

Hafta içi yayınlanan Evim Şahane'de katılımcılar arasından seçilen bir evin, belli bir odası program tarafından ücretsiz olarak yenileniyordu. Geçen sezon Mimar Selim Bey zaman zaman programda sorumluluk projelerine de imza atarak toplumu bilinçlendirme çalışmaları yaptı. Ancak Milliyet Gazetesi'nin duyurduğu habere göre program yayın hayatına veda etme kararı aldı.

Evim Şahane adıyla 5 Mart 2012'de yayınlanmaya başlayan program, 550'den fazla bölüm yayınlamıştı. Evim Şahane başka bir isimle yeni bir kanala gidecek mi, mola verdi ekrana geri mi dönecek yoksa topyekûn televizyon tarihinin tozlu raflarına mı gömülecek, onu da zaman içinde göreceğiz..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER