YENİ DİZİ | Hatırla Gönül, Ekim ayında Star'da başlıyor!

YENİ DİZİ | Hatırla Gönül, Ekim ayında Star'da başlıyor!
Most Production’ın bir yıldır senaryosu üzerinde titizlikle çalıştığı, Ekim ayında Star TV’de başlıyor. Hatırla Gönül’ün yönetmen koltuğunda Gül Oğuz oturacak.

Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak’ın ters köşe roller oynayarak seyirciyi şaşırtacağı dizinin senaryosunu Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek yazıyor. Senaryo danışmanlığını ise Berkun Oya yapıyor.

Silinen tüm anılara, karanlığa gömülen ve yıllar sonra açığa çıkan gerçeklere rağmen yeniden yeşeren aşk ve güçlü bir intikam hikayesi anlatılıyor.

Gökçe Bahadır en son Star Tv'de yayınlanan 'Aramızda Kalsın' dizisinde rol almıştı

Gönül karakteri ile ekrana gelecek olan Gökçe Bahadır, iki erkeğin tutkulu aşkı arasında sürüklenirken, hafızasıyla birlikte tüm anılarını, kimliğini ve sevdiği adamı yitiren bir kadını canlandıracak.

Engin Öztürk ise, Yusuf rolünde kaybettiği oğlunun intikamıyla, yıllar sonra aşkı bulduğu kadının arasında tercih yapmak zorunda kalıyor.

Tekin
rolünü üstlenen Onur Saylak, sahip olduğu tüm güce ve tutku dolu aşkına rağmen, sevdiği kadını kaybetmekle yüzleşince tehlikeli kararlar almanın eşiğine gelen bir adamı oynayacak.

RaniniTv Ailesi olarak bütün ekibe ferah feza yolculuklar dileriz!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER