Ünlü oyuncuların yeni hobisi: Boyuyorlar, durduramıyoruz!

Ünlü oyuncuların yeni hobisi: Boyuyorlar, durduramıyoruz!
Yetişkinler için boyama kitapları, son ayların gözde etkinliklerinden. Neredeyse her kitapçıda vitrinlerde yer alan boyama kitapları ünlü oyuncuların da dikkatini çekti. Uzun çalışma saatleri boyunca verilen set aralarında ve sahne beklerken eğlenceli vakit geçirmek, rahatlamak için boyamayı hobi edinen oyuncular arasında Mine Tugay, Ceyda Düvenci, Özge Özpirinçci gibi isimler var. Demet Özdemir, Çilek Kokusu'ndaki rol arkadaşı İdil Sivritepe ile birlikte boyama yaparken çekilmiş fotoğrafını Instagram'a "Huzur işi." notuyla yükledi. 
Özge Özpirinçci, "Telefonlarımıza gömülürken ne kadar izole olduysak ortak bir şey yaptığımızda o kadar sohbet etmeye başladık. Bir renk üzerinden çıkıp dansla, diziyle, sinemayla ilgili ya da kızsal şeylerle ilgili konuştuk. Sohbet etmeye yardımcı oldu bize. Ama tek başıma henüz boyamadım. Bir tür meditasyon gibi bir şey." diyor. 
Tatlı Küçük Yalancılar'ın Hande'si Melisa Şenolsun, kitapları boyamak yerine, çizmeyi tercih ediyor. Burçin Terzioğlu, dizideki partneri İlker Kaleli ile birlikte "Boyama kitabı bulup çok mutlu olan çocuk ruhlu set bekleyenleri" diyerek, fotoğrafı takipçileriyle paylaştı.
undefined">Boyama yapmayı seven ünlü oyuncular arasında, Evli ve Öfkeli dizisiyle ekranlara gelecek olan Birce Akalay da var.
Televizyonlarda son olarak Hayat Ağacı dizisinde izlediğimiz Özge Özberk, boyamayı uzun yıllardır hobi ediniyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER