İşte Tuba Büyüküstün'ün yeni imajı!

İşte Tuba Büyüküstün'ün yeni imajı!
Fotoğraf: Muhsin Akgün
Ihlamurlar Altında, Gönülçelen, Kara Para Aşk gibi sevilen dizilerin yıldızı Tuba Büyüküstün'ün yeni imajı herkesi şaşırttı. Yıllardır uzun saçlı haliyle görmeye alışık olduğumuz güzel oyuncu, Kara Para Aşk'ın final yapmasının ardından birkaç hafta içinde aniden saçlarını kısacık kestirdi.

Yeni imajıyla fotoğrafçı Muhsin Akgün'ün objektifine poz veren Büyüküstün'ün yeni hali çok tartışılacağa benziyor. Türkiye'de sıfır boya ile en kaliteli saçlara sahip olan kadın oyuncular arasında yer alan oyuncunun önce tek tarafını kazıttığı sonra da kısacık kestiği saçlarıyla verdiği hüzünlü pozlar oldukça merak yarattı.

Bu durumun bir sinema filmi ya da sosyal sorumluluk projesine mi bağlanacağı yoksa sadece kişisel bir tercih mi olduğu ise şimdilik muamma.. Ancak oyuncunun profesyonel bir fotoğrafçıya poz verip sosyal medya'da paylaştırması düşünülmüş adımlar olarak değerlendirildi ve oldukça ilgi çekti..

Son Dakika: Henüz resmi bir açıklama gelmedi ama Tuba Büyüküstün saçlarını keserek bir sosyal sorumluluk projesi için bağışlamış.


TUBA BÜYÜKÜSTÜN 15 Agu 15 - Kadıköy #hipstamatic portre 452

muhsinAKGÜN (@muhsinakgun) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER