Yıldızı Parlayanlar: Nilay Deniz, Hande Erçel, Bensu Soral

Yıldızı Parlayanlar: Nilay Deniz, Hande Erçel, Bensu Soral
Pantene sponsorluğunda 4. Ekim'de düzenlenecek olan Altın Kelebek Ödülleri için geri sayım başladı. Ödül Töreni bu yıl pek çok yeniliklere gebe. Örneğin özel bir jüri tarafından seçilecek 15 okur törene katılacak ve sahneye çıkarak sanatçılara ödül verecek. Ve Ödül listesine, bu sene yeni bir kategori de eklendi: Pantene Yıldızı Parlayanlar...

Pantene Altın Kelebek Özel Jürisi tarafından ödüle layık görülen isimler ise Güneşin Kızları'nın Selin'i Hande Erçel, Tatlı Küçük Yalancılar'ın Aslı'sı Bensu Soral ve Aşk Yeniden'in Selin'i Nilay Deniz oldu.Nilay Deniz, aldığı ödül ile ilgili şunları söyledi: "Yaşadığım heyecanı gizleyemedim, hemen o sevince ailemi de ortak ettim. Kendimi yılın şanslısı ilan ediyorum. Bu ödülün geri kalan hayatımda uğurum ve en büyük şansım olacağına inanıyorum."

Bensu Soral ise heyecanını şu sözlerle paylaştı: "Kendimi daha da geliştirdikten sonrası için bu hayali kurmuştum ama ödül beklediğimden erken geldi, bu da heyecanımı artırdı. Sevildiğimi ve yaptığım işin önemli insanlar tarafından değer gördüğünü anladım, gururlu ve mutluyum."

Hande Erçel, "Bir oyuncunun yaşayabileceği en özel duygulardan birini yaşadığım için kendimi şanslı sayıyorum. Altın Kelebek törenlerini hep izler, her seferinde bir gün o törende ödül sevinci yaşadığımı hayal ederdim. Şimdi bu hayalim gerçek oldu, ne kadar onur verici bir durum olduğunu anlatamam." diye ifade etti. 

İşte Pantene Yıldızı Parlayanlar için çekilen tanıtım filminin kamera arkası
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER