The Charlatans, Küçükçiftlik Park’ta!

The Charlatans, Küçükçiftlik Park’ta!
İngiliz indie rock grubu The Charlatans’ın solisti Tim Burgess, turne maratonu sırasında, müzikseverlerin buluşma noktası olan mekanlara giderek farklı yerlere konser biletlerini bıraktı! Burgess biletleri bıraktığı yerlerin fotoğraflarını çekip, kendi twitter hesabından paylaştı. İstanbul Küçükçiftlik Park’taki konserine sayılı günler kala, The Charlatans grubu şimdi de İstanbullular’a bilet dağıtıyor!
 
İNGİLİZ SOLİST BİLET KAZANANLARI TÜRKÇE TEBRİK ETTİ!

İngiliz grup, BKM sponsorluğunda Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek olan konser öncesi, tweetlerini retweet edenlere bilet dağıtıyor. Burgess “Çok az kaldı!” diyerek yine kendi twitter hesabından heyecanını paylaştı. Ayrıca bilet kazananları da; “Kazananlara tebrikler! 14 Ağustos’ta sizi Küçükçiftlik Park The Charlatans Konseri’nde görmek isteriz!” diyerek tebrik etti. Türkçe paylaşımlarda bulunan İngiliz solist ve grubu şimdiden Türk dinleyicisinin sempatisini kazandı!
 
Konser bu akşam (14 Ağustos Cuma Günü) BKM organizasyonuyla Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek. The Charlatans grubundan hemen önce ise sahnede son zamanlarda, kısa sürede geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan ‘Adamlar’ grubu olacak.

Biletler Biletix’te!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER