Son Dakika: Poyraz Karayel'de şok ayrılık!

Son Dakika: Poyraz Karayel'de şok ayrılık!
-- ÖZEL HABER--

Geçen sezonun en sevilen işlerinden olan Poyraz Karayel'e yeni sezonda Özkan Uğur, Hare Sürel, İdil Fırat ve Kurt Seyit ve Şura, MedCezir, Doktorlar gibi işlerden tanıdığımız Berk Erçer'in katıldığını, ilk kez RaniniTv'den duymuştunuz.

Ancak son dakika değişikliğiyle Avukat Mete Durukan'ı canlandırması beklenen Berk Erçer, sezon için hazırlanan basın duyurularında adının yer almasına, fotoğraf çekimlerine katılmış ve afiş çalışmalarına dahil edilmiş olmasına rağmen kadrodan ayrıldı.Aldığımız duyumlara göre Berk Erçer ve dizinin yapım şirketi olan Limon Film sözleşme detaylarında ufak tefek anlaşmazlıklar yaşamış. Mete Durukan yeni sezonda kilit bir karakter olacakmış. Bu nedenle Limon Yapım, Mete karakteri için alternatif bakmaya başlamış bile. Hatta duyumlarımıza göre Fırat Çelik yeni Mete için en güçlü adaylardan biriymiş.

Fırat Çelik son olarak Star Tv'de yayınlanan Gönül İşleri dizisinde rol almıştı. Öncelikle hikayenin planlandığı gibi Berk Erçer ile yürümesi yani yapımla oyuncunun uzlaşmasını dileriz. Eğer imkansız ise de Fırat Çelik bize uyar. Zira Çelik, Gönül İşleri'nde son derece başarılı bir performans göstermişti..

Gelişmeleri bildireceğiz..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER