Foxlife'ın sevilen dizileri maraton halinde yeniden ekrana geliyor

Foxlife'ın sevilen dizileri maraton halinde yeniden ekrana geliyor
Foxlife'ta ekrana gelen Extant, Jane The Virgin, Madam Secretary, Reign, Beauty & The Beast dizileri ağustos ayında maraton halinde ekranlara gelecek. Bu diziler önümüzdeki ay boyunca her Pazar 14.45’te izleyicilerle buluşacak.

Oscar ödüllü Halle Berry’nin Molly karakterini canlandırdığı, Steven Spielberg’in yapımcılığını üstlendiği Extant, ikinci sezonun ilk beş bölüm maratonu ile 2 Ağustos Pazar 14.45’te izleyicilerle buluşacak.

Altın Küre ödüllü, genç yetenek Gina Rodriguez’in başrolünde yer aldığı eğlenceli dizi Jane The Virgin’in birinci sezonunda Jane’in bakire olmasına rağmen hamile kalması üzerine gelişen hikaye ele alınıyor. Dizi, ilk altı bölümüyle 9 Ağustos Pazar 14.45’te yeniden ekrana gelecek.

Tea Leoni’nin, Elizabeth rolüyle Beyaz Saray’daki hızlı yükselişi ve karmaşık politik ilişkileri konu alan Madam Secretary, birinci sezonun son beş bölüm maratonu ile 16 Ağustos Pazar 14.45’te karşımıza çıkacak.

İskoçya kraliçesi, genç bir eş, güçlü bir kadın ve tutkulu bir aşık olan Mary’nin çok yönlü kişiliği ve hayat hikayesini ekranlara taşıyan Reign, ikinci sezonun son beş bölüm maratonu ile 23 Ağustos Pazar 14.45’te ekranlarımızda olacak.

Birbirine olan aşkları ile birçok zorluğa karşı dimdik durmayı başaran Cat ve Vincent’ın, romantik ve bir o kadar da aksiyon dolu hikayelerinin anlatıldığı Beauty & The Beast, üçüncü sezonun son beş bölümünden oluşan maraton ile 30 Ağustos Pazar günü 14.45’te Foxlife ekranlarında yerini alacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER