Mahir baba oluyor!

Mahir baba oluyor!
Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un rol aldığı finale yaklaşan Karadayı'da heyecan doruğa tırmanıyor. Unutulmaz bir bölümle ekrana gelecek dizide Turgut ve Belgin'in akıbeti belli olacak.

Feride'nin sancısı tutuyor

MAHİR'İN AVUKATI FERİDE!
Yeni bölümde; Mahir'in yeniden yargılanacağı sahneler ekrana gelecek.  Hakimliği bırakan karnı burnunda Feride, Mahir'e verilen cezanın incelenmesi için avukatlığa soyunacak. Mahir'in yeniden yargılanacağı bölümde nefes kesen sahneler ekrana gelecek.

Artıko bir halk kahramanı!

HALK KAHRAMANI MAHİR!
Dizinin yeni bölümünde; karanlık tarafa geçerek kirli dünyanın öne çıkanlarının cezalarını çekmelerini sağlayan, haklının, yoksulun, yardıma muhtaç olanın her zaman yanında olan Mahir, halk kahramanı ilan edilecek.Yeni bölümde Mahir'in aldığı 15 yıllık cezanın yeniden görüleceği yargılanma sahnelerinde Mahir'in yardımına koştuğu insanlar adliye sarayında onu yalnız bırakmayacaklar.

Analı-babalı büyüsün:(

KARADAYI BABA OLUYOR!
Karadayı'nın yeni bölümünde sürpriz gelişmeler ekrana gelecek. Finale bir bölüm kalan dizide Feride doğum yapacak. Mahir ve Feride'nin oğullarını kucaklarına alacakları bölüm milyonlara bu kez sevinç gözyaşları döktürecek. Doğan oğullarına Nazım Deniz adını koydular

Ay Yapım imzalı senaristliğini Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın, yönetmenliğini is Uluç Bayraktar'ın üstlendiği Karadayı 8 Haziran Pazartesi günü yani bu akşam saat 20.00'da ATV'de ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER