Netflix'in yeni uyarlaması Man on Fire'ın başrol oyuncusu belli oldu

Netflix'in yeni uyarlaması Man on Fire'ın başrol oyuncusu belli oldu
Seye Isikalu
Netflix'in yeni uyarlaması Man on Fire'ın başrolü belli oldu. Emmy ödüllü oyuncu Yahya Abdul-Mateen ll (Watchmen) kadroya katıldı.

Dizi, A.J. Quinnell’in beş kitaplık serisinin ilk iki kitabı olan Man on Fire ve The Perfect Kill'den uyarlanarak hazırlanıyor. İlk roman daha önce 2004'te Denzel Washington’ın başrolünde oynadığı bir filmle sinemaya uyarlanmıştı.

Bir zamanlar en kötü durumlarda bile hayatta kalmasıyla bilinen, yüksek işlevli ve yetenekli bir Özel Kuvvetler paralı askeri olan John Creasy, şimdi yoğun bir Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB) ile boğuşmaktadır. Kişisel şeytanlarının üstesinden gelmeye kararlı bir şekilde kurtuluşa giden bir yola koyulur. Ancak yeni hayata uyum sağlayamadan kendisini yeniden ateşin içinde, her zamankinden daha zorlu bir mücadelenin içinde bulur. 

Steven Caple Jr. (Creed II) yeni uyarlamanın ilk iki bölümünü yönetecek ve yönetici yapımcı olarak görev alacak. Kyle Killen (Fear Street), 8 bölümlük sezonda yazar, yönetici ve yürütücü yapımcı olarak yer alacak. Abdul-Mateen ll da projede yönetici yapımcı olarak bulunuyor. New Regency Productions, Chernin Entertainment, Chapter Eleven ve RedRum ise dizinin yapımını üstlendi.

HBO mini dizisi Watchmen’deki rolüyle Emmy kazanan Abdul-Mateen II, son olarak 2023’te vizyon giren DC filmi Aquaman and the Lost Kingdom’da rol aldı. TV kariyerinde The Get Down ve Disney+’ın yeni Marvel dizisi Wonder Man de bulunuyor. Sinema kariyerinde Ambulance (2022), The Matrix Resurrections (2021), Candyman (2021) ve Aquaman (2018) gibi yapımlar da bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER