Yasak Elma dizisi yakında Arjantin'de ekrana geliyor

Yasak Elma dizisi yakında Arjantin'de ekrana geliyor
Yapımını MEDYAPIM’ın üstlendiği ve altı sezon boyunca büyük beğeniyle izlenen “Yasak Elma” dizisi yakında Arjantin'de ekrana geliyor.

Calinos Entertainment'ın Latam satış müdürü Duda Rodrigues, LA Screenings sırasında ttvnews'e yaptığı açıklamada, Telefé'de "Pasión Prohibida" adıyla ekrana geleceğini söyledi. Ayrıca Haziran ayının başlarında, akşam kuşağında ekrana gelebileceğini de ekledi.

Rodrigues'e göre alıcılar altı sezonluk yapımları satın almaktan biraz korkuyor ancak Yasak Elma, satın alan herkesin işine yarayan bir yapım oldu.

"Bu yüzden müşterilerime tüm sezonları satın almak zorunda olmadıklarını söylüyorum. Yasak Elma'de ilk iki sezonu birlikte satıyoruz, işe yararsa üçüncü, dördüncü, beşinci ve altıncı sezonları satın alıyorsunuz. İlk sezonu satın alan tüm Latin Amerika ülkelerinde hepsini satın aldılar, yani ilgi gören bir dizi ve sezonları tek tek satın alabildiğiniz için risk o kadar da büyük değil."

Geçtiğimiz Aralık ayında Bulgaristan'daki 6. sezonuna başlayan Yasak Elma, Porto Riko'da ise 3. sezonuna devam ediyor.

Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen ve Nehir Erdoğan’ın başrollerini paylaştığı fenomen dizinin yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu oturuyor, senaryosunu ise Melis Civelek ve Zeynep Gür kaleme alıyor. Yasak Elma, Mayıs 2023'te 177. bölümüyle final yaparak yayın hayatını tamamladı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER