Nicolas Cage, Spider-Man Noir dizisinin başrolüne geldi

Nicolas Cage, Spider-Man Noir dizisinin başrolüne geldi
Getty/Marvel
Spider-Man, noir türde bir diziyle TV ekranına gelmeye hazırlanıyor.

Nicolas Cage'in 2018’de vizyona giren Oscar ödüllü animasyon filmi Spider-Man: Into the Spider-Verse'te seslendirdiği Spider-Man Noir karakterinin oyuncularla çekilecek bir dizisinin geleceği resmen açıklandı. Bir süredir konuşulan projenin başrolünde ise yine Cage yer alacak.

Diziyi ABD'de Amazon'a bağlı MGM+ kanalı yayınladıktan sonra dünya genelinde 240'tan fazla ülkede Prime Video ekrana getirecek. Proje ismi "Noir" olan dizide 1930’ların New York’unda, şehrin tek süper kahramanı olarak geçmiş hayatıyla boğuşmak zorunda kalan, yaşlanmış ve şansı yaver gitmeyen bir özel dedektifin hikâyesi anlatılacak.

Oren Uziel (The Lost City, 22 Jump Street) ve Steve Lightfoot (Hannibal, The Punisher, Shantaram), dizinin ortak yönetici ve yürütücü yapımcısı olarak görev alıyor. Harry Bradbeer (Fleabag, Killing Eve), ilk iki bölümün yönetmenliğini ve yönetici yapımcılığını yapacak.

Spider-Man: Into the Spider-Verse’ün arkasındaki Phil Lord, Christopher Miller ve Amy Pascal, Uziel ve Ligthfoot ile birlikte diziyi geliştirdi ve yönetici yapımcılığını üstlendi. Dizinin yapımını ise Sony Pictures Television ve Amazon MGM Studios üstlendi. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER