Kimler Geldi Kimler Geçti dizisi ilk haftasında Netflix Top 10'de!

Kimler Geldi Kimler Geçti dizisi ilk haftasında Netflix Top 10'de!
Kimler Geldi Kimler Geçti dizisi ilk haftasında Netflix Top 10'de.

9 Mayıs'ta izleyiciyle buluşan dizi, ilk 4 günlük performansıyla 21,300,000 saat izlenmeye ve 3,600,000 görüntülenmeye ulaştı. Netflix'in Dili İngilizce Olmayan Diziler listesine 3. sırada giriş yapan dizi 63 ülkede Top 10'e girdi.


 
Kimler Geldi Kimler Geçti Hakkında:
Başarılı avukat Leyla Taylan ihanetle biten ilk aşkının acısından kurtulmak için kendini yıllar sonra yeniden flört dünyasına atar. Arkadaşları ve yakışıklı şef Şeyyaz’ın yardımıyla ayrılığın acısından sıyrılıp “yılın boşanma davası” sayılan bir davada ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu’nun vekili olur. Karşısında 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanmış ilişki katili bir koleksiyoner olan Cem Murathan bulunmaktadır. Leyla, “hem suçlu hem güçlü” olan bu “narsist” adama karşı müvekkilini en ateşli şekilde savunacaktır. Ancak o ateşle ortalık toz duman olur. 

Serenay Sarıkaya başrolünde, Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan ve Efe Tunçer gibi dinamik ve sevilen bir oyuncu kadrosunu bir araya getiren Kimler Geldi Kimler Geçti’nin yaratıcılığını Ece Yörenç, yönetmenliğini Bertan Başaran, yapımını ise Ay Yapım üstleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER