Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin galası yapıldı!

Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin galası yapıldı!
Netflix, efsane bir oyuncu kadrosunu bir araya getirdiği yeni dizisi Kimler Geldi Kimler Geçti’nin galasını gerçekleştirdi. Bu akşam Divan Kuruçeşme’de gerçekleşen ve izleyicileri dizinin eğlenceli dünyasına unutulmaz bir yolculuğa çıkaran geceye dizisinin başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya başta olmak üzere, Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan, Efe Tunçer, Cem Güler, Zeynep Tuğçe Bayat, Gülcan Arslan, Bilgi Aydoğmuş, Nil Sude Albayrak, Sümeyra Koç ve Selçuk Borak’ın yanı sıra dizinin yaratıcısı Ece Yörenç, yönetmeni Bertan Başaran ve yapımcısı Kerem Çatay da katıldı. 

Yoğun ilgi gören geyece sanat, eğlence ve sinema dünyasından aralarında Buse Terim, Cansel Elçin, Haktan Zavlak, İbrahim Selim, Müge Boz- Caner Erdeniz ve Saba Tümer'in de yer aldığı pek çok isim de katıldı. 

Geceye Edis sürprizi
Eğlence, Deniz Sipahi’nin sahnesi ile devam etti. Gecenin bir diğer sürprizi ise Edis’in performansı oldu. Şarkılarıyla dizinin sahnelerine de renk katan Edis, tüm davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Modern dünyanın ilişkilerini tüm gerçekliği ile mercek altına alan, izleyicilere kendi ilişkileri ve arkadaşlıkları hakkında yepyeni bakış açıları sunmaya hazırlanan Kimler Geldi Kimler Geçti, 9 Mayıs’ta sadece Netflix'te yayınlanacak.

Kimler Geldi Kimler Geçti Hakkında:
Başarılı avukat Leyla Taylan ihanetle biten ilk aşkının acısından kurtulmak için kendini yıllar sonra yeniden flört dünyasına atar. Arkadaşları ve yakışıklı şef Şeyyaz’ın yardımıyla ayrılığın acısından sıyrılıp “yılın boşanma davası” sayılan bir davada ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu’nun vekili olur. Karşısında 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanmış ilişki katili bir koleksiyoner olan Cem Murathan bulunmaktadır. Leyla, “hem suçlu hem güçlü” olan bu “narsist” adama karşı müvekkilini en ateşli şekilde savunacaktır. Ancak o ateşle ortalık toz duman olur. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER