Michelle Frances'in "Kız Arkadaş" romanı Amazon'da dizi oluyor!

Michelle Frances'in
Courtesy Image; Rachell Smith; Phil Sharp; Elisha Knight
Prime Video, Michelle Frances'in "Kız Arkadaş" romanının dizi uyarlamasına onay verdiğini duyurdu.

Robin Wright’ın başrolünü ve yönetmenliğini üstleneceği "The Girlfriend" dizisinde Olivia Cooke (“House of the Dragon,” “Sound of Metal”), Laurie Davidson (“Mary and George”) ve Waleed Zuaiter (“Gangs of London”) de rol alıyor.

Laura (Wright) hiçbir şey istememektedir. Parlak bir kariyeri, sevgi dolu bir kocası, Howard (Zuaiter) ve hepsinden önemlisi, biricik oğlu Daniel (Davidson) vardır. Ancak Laura'nın mükemmel görünen hayatı, Daniel'ın eve her şeyi değiştirecek kız arkadaşı Cherry'yi (Cooke) getirmesiyle paramparça olur. Rahatsız edici bir ilk buluşmanın ardından Laura, Cherry'nin söylediği kişi olmadığına ikna olur. Onun gördüklerini başka kimse göremese de Laura, Daniel'ın aldatılmasına seyirci kalmayı reddeder. Onu korumak için her şeyi yapacaktır. İşler kötüden ölümcüle doğru giderken, asıl soru şudur: Cherry manipülatif bir sosyal tırmanıcı mıdır? Yoksa Laura paranoyak ve sahiplenici mi? Gerçek bir bakış açısı meselesidir.

Gabbie Asher ve Naomi Sheldon’ın senaryosunu kaleme aldığı dizinin bölümlerini Marek Horn, Ava Wong Davies, Isis Davis ve Helen Kingston yönetecek. Asher ve Wright, yönetici yapımcı olarak da görev alacak. Dizinin yapımını Imaginarium Productions ve Amazon MGM Studios üstleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER