TLC, Mayıs ayında filmseverlerin adresi olmaya devam ediyor!

TLC, Mayıs ayında filmseverlerin adresi olmaya devam ediyor!
TLC, Mayıs ayında da filmseverlerin adresi olmaya devam ediyor. Film izlemek isteyenler TLC'de hafta içi her gün 19.30’da mutlaka izleyecek iyi bir film bulacak. Mayıs ayında aksiyondan bilim kurguya, dramdan komediye dünya sinemasının öne çıkan filmleri ve gelmiş geçmiş en muhteşem seriler TLC’de izleyicilerle buluşacak.

TLC’nin Mayıs film seçkisi yine filmseverleri mutlu edecek. Her gün saat 19.30’da Operatör, Ödeşme Zamanı serisi, Hacker, Örümcek Adam serisi, Parker, Kanunsuz Topraklarda, Ateş Yağmuru, Kar Küreyici, Dövüş, İlkel, Kayıp Ada, Oblivion, 10x10, İntikamcı, Casuslar, Siyah Giyen Adamlar 3, Merhamet, Kurşun İşlemez, Barry Seal: Kaçakçı ve Para Avcısı TLC'de ekrana gelecek.

Operatör / Operator: Bir ilk yardım hattı operatörü genç bir anneden yardım çağrısı alır. Genç annenin kendini ve üç yaşındaki oğlunu kurtarmak için tek şansı operatörün talimatlarıdır.

Ödeşme Zamanı serisi, 2 Mayıs itibarıyla her Perşembe 19.30’da TLC’de

Ödeşme Zamanı / The Debt Collector: Şansı yaver gitmeyen bir dövüş sanatları ustası işini kurtarmak için mafyanın alacaklarını toplamaya başlar, kurnaz bir mafya üyesiyle kurduğu ortaklık onu ahlaki ikileme sürükler. Scott Adkins, Louis Mandylor ve Rachel Brann başrollerde.

Ödeşme Zamanı 2 / The Debt Collector 2: Borç tahsildarları Sue ve French son bir iş için Las Vegas'a gider, sarhoş bir uyuşturucu çetesi lideri onları kardeşini öldürmekle suçlayınca işler karışır.

Hacker / Blackhat: Çin'deki bir nükleer tesise saldıran siber teröristleri sadece tek bir adam durdurabilir: Hüküm giymiş bir hacker. Ama yaşanan olay daha büyük bir saldırının sadece başlangıcıdır. Chris Hemsworth, Tang Wei ve Leehom Wang başrollerde ekrana geliyor.

Örümcek Adam serisi, 6 Mayıs itibarıyla her Pazartesi 19.30’da TLC’de başlıyor

Örümcek Adam / Spider-Man: Mutant bir örümcek tarafından ısırılan inek ve tuhaf bir lise öğrencisi olan Peter Parker, örümceğimsi güçler kazanır ve bu güçleri kötülükle savaşmak için kullanır. Tobey Maguire, Willem Dafoe ve Kirsten Dunst başrollerde.

Örümcek Adam 2 / Spider-Man 2: Peter Parker birer ödül ve lanet olan güçleriyle başa çıkmakta zorlanır. Çok dokunaçlı ve güçlü bir düşman olan Doktor Octopus ile çatışması ilişkilerini teste sokar.

Örümcek Adam 3 / Spider-Man 3: Örümcek Adam gizemli bir siyah kostüme bürününce karanlık, yanı çifte hayatının kontrolünü ele geçirir. Başlayan içsel çatışmaya yeni düşmanlar, dürtüler ve intikam eklenir.

Parker: Kendi etik kurallarından şaşmayan yetenekli hırsız Parker bir soygun esnasında yeni ekibinin ihanetine uğradıktan sonra intikam planları yapmaya başlar. Jason Statham, Jennifer Lopez ve Michael Chiklis başrollerde.

Kanunsuz Topraklarda / Savage Dog: 1959 Indochina'sında acımasız bir çalışma kampında ağır cezaya çarptırılan eski bir boks şampiyonu, vahşi bir suçun intikamını almak ve özgürlüğüne kavuşmak için mücadele eder.

Ateş Yağmuru / Skyfire: Volkanik bir adadaki göz alıcı dağlık alanda inşa edilen yeni otel masalsı bir tatil sunar, ta ki volkan uyanıp cenneti cehenneme çevirmeye karar verene kadar. Jason Isaacs, Hannah Quinlivan ve Xueqi Wang başrollerde.

Kar Küreyici / Snowpiercer: Yeni bir Buz Çağı'nın etkisine giren dünyada hayatta kalan son insanlar sınıf ayrımı olan bir trende yaşam mücadelesi verir. Güvenlik açığı gören alt sınıf yolcuları isyan eder.

Dövüş / Fighting: Sokak dövüşlerinin korkunç dünyasında yumruklarını konuşturarak köşeyi dönen genç bir dolandırıcı geçmişten bir düşmanla karşılaşınca eski bir defteri kapatmak için harekete geçer.

İlkel / Primal: Bir yük gemisinde firari bir tetikçinin ve onun serbest bıraktığı jaguarın peşine düşen büyük hayvan avcısı günü kurtarmak için mücadele eder. Nicolas Cage, Famke Janssen ve Kevin Durand başrollerde.

Kayıp Ada / Land Of The Lost: Kazara zamanda sıçramaya sebep olan bilim adamı Dr. Rick Marshal, kendini tarih öncesi yaratıklarla dolu paralel bir boyutta bulur. Will Ferrell, Anna Friel ve Danny McBride başrollerde ekrana geliyor.

Oblivion: Geleceğin ıssız Dünya'sındaki Jack güzel bir kadını düşen bir uzay aracından kurtarır. Yabancı kadının gelişi insanlığın kaderini Jack'in ellerine bırakan bir dizi olayı tetikler. Joseph Kosinski’nin yönetmenliğindeki filmin başrollerinde; Tom Cruise, Olga Kurylenko ve Morgan Freeman yer alıyor.

10x10: Lewis kaçırdığı genç iş kadınının geçmişindeki karanlık bir sırrı öğrenmek için onu küçük ve karanlık bir odaya hapseder.

İntikamcı / Avengement: Tefeci kardeşinin ihanetine uğrayan acımasız bir suçlu hapisten kaçar ve onu katile dönüştüren insanlardan intikam almak için eski yaşantısına geri döner. Scott Adkins, Craig Fairbrass ve Thomas Turgoose başrollerde izleyiciyle buluşuyor.

Casuslar / Spooks: The Greater Good: Göz altındaki bir terörist firar eder ve MI-5'in terörle mücadele başkanı kaybolur. Başkanın sağ kolu Londra'da beklenen saldırının arifesinde ölümcül bir kumpası ortaya çıkarır.

Siyah Giyen Adamlar 3 / Men In Black 3: Gezegenin geleceği tehlikeye girince Ajan Jay 1969 yılına geri döner. Şeytani bir uzaylının geleceği mahvetmesini önlemek için K'nin genç versiyonuyla birlikte çalışır. Will Smith, Tommy Lee Jones ve Josh Brolin başrollerde.

Merhamet / The Mercy: Amatör İngiliz denizci Donald Crowhurst 1969'da dünyayı dolaşmak için tek başına yelken açar. Olağan dışı deniz yolculuğu trajediyle sonlanır. Colin Firth, Rachel Weisz ve David Thewlis’in başrollerini paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda James Marsh yer alıyor.

Kurşun İşlemez / Bullet Proof: Mafyadan milyonlar çalan bir hırsız, firar edeceği arabada sadist mafya babasının hamile karısı ile karşılaşınca vurgunun planladığı gibi gitmediğini anlar.

Barry Seal: Kaçakçı / American Made: Kaçakçı. Muhbir. Vatansever. 1980'ler Amerikası'nda seçkin bir TWA pilotu olan Barry Seal modern tarihin en büyük skandallarından birine dönüşür. Tom Cruise, Sarah Wright ve Domhnall Gleeson başrollerde.

Para Avcısı / The Wolf Of Wall Street: Gözünü para hırsı bürüyen genç borsacı Jordan Belfort kanunları çiğnemeye başlar. İşlediği suçlar ve üst düzey profili kısa sürede FBI'ın dikkatini çeker. Martin Scorsese’ın yönetemenliğindeki filmin başrollerinde Leonardo DiCaprio, Jonah Hill ve Margot Robbie var.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER