Robert Downey Jr.’lı The Sympathizer, 15 Nisan’da BluTV’de!

Robert Downey Jr.’lı The Sympathizer, 15 Nisan’da BluTV’de!
BluTV, tüm dünyanın merakla beklediği dizilerden biri olan The Sympathizer’ı 15 Nisan’da yayına alıyor. The Handmaiden ve Oldboy filmlerinin yönetmeni Park Chan-Wook imzalı dizinin başrolünde Robert Downey Jr. ve Hoa Xuande’nın yer alıyor. Robert Downey Jr. dizide sayısız kılığa girerek izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor.
 
Viet Thanh Nguyen’in Pulitzer ödüllü aynı adlı romanından uyarlanan The Sympathizer, Vietnam Savaşı’nın son günlerinde yarı Fransız, yarı Vietnamlı bir komünist casusun mücadelesini anlatıyor.
 
Güney Vietnamlı mültecilerden oluşan bir toplulukta yaşarken, topluluk hakkında gizlice casusluk yapmaya ve sadakati ile yeni hayatı arasında kalan bir adamın mücadelesini konu alan dizi casusluk gerilimi ve kültürlerarası bir hiciv olarak tanımlanıyor.
 
Park Chan-wook ve Don McKellar’ın yapımcılığını üstlendiği The Sympathizer’ın oyuncu kadrosunda Robert Downey Jr., Hoa Xuande, Fred Nguyen Khan, Toan Le, Phanxine, Vy Le, Ky Duyen, Kieu Chinh, Duy Nguyen, Alan Trong, Emmy® ödülü sahibi Sandra Oh yer alıyor. Yedi bölümden oluşan dizide Robert Downey Jr. birden fazla karakterle izleyici karşısına çıkıyor.
 
The Sympathizer 15 Nisan’da BluTV’de.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER