Nisan 2024’te Prime Video'ya gelecek diziler ve filmler!

Nisan 2024’te Prime Video'ya gelecek diziler ve filmler!
Nisan ayında Amazon Prime Video yeni yapımları kütüphanesine eklemeye devam ediyor. Amazon Prime Video Türkiye’de Mart ayında Amazon Prime üyeleriyle buluşacak tüm yeni yapımlar, Türkçe altyazı seçeneği ile sunuluyor.

Zincirsiz (Django Unchained)

1 Nisan, 2024

Ünlü yönetmen Quentin Tarantino’nun 2012 yapımı filmi Zincirsiz (Django Unchained), Django (Jamie Foxx) isimli bir kölenin Alman ödül avcısı Dr. King Schultz (Christopher Waltz) ile yolunun kesişmesiyle başlar. Dr. Schultz ile bir anlaşmaya vararak serbest kalan Django, köle ticareti sonucu ayrı kaldığı karısı Broomhilda’yı (Kerry Washington) bulmaya çalışır. Arayışları sonucunda Candyland çiftliğine varan Django, kötü şöhretli çiftlik sahibi Calvin Candie (Leonardo Dicaprio) ile karısının özgürlüğü için mücadele verecektir. 

Warcraft

1 Nisan, 2024

War of Warcraft video oyunundan uyarlanan 2016 yapımı Warcraft filmi, ülkeleri yok olan Ork savaşçılarının Azeroth gezegenini istila etmesini konu alır. Barışçıl bir yapıya sahip olan Azeroth halkı, kaçınılmaz bir savaşın eşiğine geldiğinde, bir kahraman öne çıkacak ve savaşın öncüsü olacaktır. Duncan Jones tarafında yönetilen ve başrollerinde Travis Fimmel, Toby Kebbell, Paula Patton’ın yer aldığı film, 1 Nisan’da Prime Video’da yayınlanacak.

Pets

1 Nisan, 2024

Kedi Bella (Kelsey Painter), köpek Bagel (Kj Schrock) ve asi papağan Alvin (Simon Hill), sevdikleri program Pets'i izlerken ekranının önünde eğlenceli ve bilgi dolu saatler geçiriyorlar! Bu üç komik arkadaş ile unutulmaz anlar geçirmek için 1 Nisan’da Prime Video’da Pets ile tanışın!

Madagaskar (Madagascar)

1 Nisan, 2024

Madagaskar, New York Central Park Hayvanat Bahçesi’nde doğal habitatlarından uzak yaşayan dört arkadaş: aslan Alex (Ben Stiller), zürafa Melman (David Schwimmer) , su aygırı Gloria (Jada Pinkett Smith) ve zebra Marty’nin (Chris Rock) maceralarını konu alır. Afrika’daki hayatı merak eden Marty, 10. yaş doğum gününün akşamında hayvanat bahçesinden kaçar. Marty’i geri getirmek isteyen yakın arkadaşları Alex, Melman ve Gloria, planları yanlış gidince kendilerini Madagaskar’a giden bir kargo gemisinde bulurlar. Madagaskar, 1 Nisan’da Prime Video’da!

Amazon Original Movie

Música

4 Nisan, 2024

Rudy Mancusco (Rim of the World) ve Camila Mendes’in (Riverdale) başrolünde olduğu Música, sinestezisi olan Rudy’nin belirsiz geleceğini, aşk hayatını ve New Jersey’de yaşarken Brezilya kültürünü hayatta tutma çabasını konu alır. Prime Video Original filmi Música, 4 Nisan’da Prime Video’da!

Amazon Original Movie

Billy Walsh’u Tavlamak

5 Nisan, 2024

Amelia (Charithra Chandran) ve Archie (Sebastian Croft) çocukluktan beri en yakın arkadaştır. Archie, her zaman Amelia’ya destek olmuş, şakalarına gülmüş ve onun için kavgalara karışmıştır ancak ona karşı olan hislerini saklamıştır. Yıllar sonra aşkını ilan etme cesaretini toplayan Archie’nin planları, Amelia’nın Amerikalı yeni çocuk Billy Walsh’a (Tanner Buchanan) aşık olmasıyla alt üst olur. Kalbi kırık Archie, en yakın arkadaşını kaybetme pahasına, Amelia ve Billy’i birbirinden uzak tutmak için her şeyi yapar. Peki ayrı tutma uğraşları onları daha da yakınlaştırınca ne yapacaktır? 

Amazon Original Series

Fallout

11 Nisan, 2024

Tüm zamanların en büyük video oyunu serilerinden ilham alan Fallout dizisi, neredeyse hiçbir şeyin kalmadığı bir dünyada, var olanlarla olmayanların hikayesini ele alır. Kıyametten 200 yıl sonra, lüks Fallout sığınağının sakinleri, atalarının geride bıraktığı radyasyonla dolu cehenneme geri dönmeye zorlanır ve kendilerini inanılmaz derecede karmaşık, oldukça tuhaf ve son derece şiddet içeren bu evrende bulduklarında şaşırırlar. Dizinin başrollerini Ella Purnell (Yellowjackets), Walton Goggins (The Hateful Eight) ve Aaron Moten (Emancipation) paylaşıyor. Dizi, dünya genelinde 240'tan fazla ülkede ve bölgede sadece Prime Video'da yayınlanacak.

Asteroit Şehir (Asteroid City)

16 Nisan, 2024

Wes Anderson’ın renkli dünyasından Asteroit Şehir, 16 Nisan’da Prime Video’da!
 Başrollerinde Jason Schwartzman, Scarlett Johansson ve Tom Hanks’in yer aldığı film, Conrad Earp isimli bir yazarın Asteroit Şehir isimli tiyatro oyununu ele alır. Oyun, bir babanın teknoloji meraklısı ailesi ile yıldızları gözlemlemek için Asteroit Şehir’i ziyaret etmesini konu alır. Bölgeye bir uzaylının gelişiyle sıradan bir aile programı planladıkları gibi gitmez ve kendilerini ordu tarafından yasaklı bölge ilan edilen Asteroit Şehir’de kapana kısılmış bir şekilde bulurlar. 

Hunger Games: Kuşların ve Yılanların Şarkısı

(Hunger Games: The Ballad Of Songbirds & Snakes)

18 Nisan, 2024
 
Hunger Games film serisinin öncesini ele alan Hunger Games: The Ballad Of Songbirds & Snakes, Panem’in başkanı Cornelius Snow’un (Tom Blyth) gençlik yıllarını konu alır. Zor koşullarda yaşayan ailesinden uzaklaşmak ve geleceğini garanti altına almak isteyen 18 yaşındaki Snow, 10. Hunger Games’e mentorluk yapması için seçildiğinde hayatının kurtulduğunu düşünür. 12. mıntıkadan Lucy Gray Baird’e (Rachel Zegler) mentor olarak atandığında ona karşı hisleri olduğunu fark eder ve bu düşüncesi değişir. 

Spider-Man: Eve Dönüş (Spider-Man: Homecoming)

24 Nisan, 2024

Avengers ekibiyle yaşadığı maceralardan sonra bir liseli olarak normal hayatına dönmeye çalışan Peter Parker (Tom Holland), mentörü Tony Stark’ın (Robert Downey Jr.) gözlemi altında süper kahraman kimliği Spider-Man’i keşfetmeye başlar. Normal rutinlerine dönmeye çalışan Peter’ın aklında kendini dünyaya kanıtlamak vardır. Vulture (Michael Keaton) isimli yeni bir kötü adamın New York sokaklarını birbirine katmasıyla, Peter’ın değer verdiği her şey tehlikeye girecek ve kendini kanıtlaması için bir fırsat doğacaktır. Marvel gezegeninin sevilen süper kahramanı Spider-Man, başrolünde Tom Holland ile 24 Nisan’da Prime Video’da!   BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER