Romantik Hırsız filmi de ilk haftasında Netflix Top 10'de!

Romantik Hırsız filmi de ilk haftasında Netflix Top 10'de!
Romantik Hırsız filmi de ilk haftasında Netflix Top 10'de.

14 Mart'ta yayına giren film, ilk 4 günün ardından 12,700,000 saat izlenmeye ve 7,700,000 görüntülenmeye ulaştı. Böylece Netflix'in Dili İngilizce Olmayan Filmler listesine 1. sıradan girdi. Ayrıca 66 ülkede Top 10'de yer aldı.Romantik Hırsız Hakkında:

Alin, Interpol'ün Sanat Suçları Birimi’nde çalışan başarılı bir polis memurudur. Bir süredir dünyanın yüksek güvenliğe sahip müzelerinden değerli tabloları çalan bir hırsızın izini sürmektedir. Alin, yoğun bir takip sonunda bu romantik hırsızın bir sonraki hedefini çözer. Onu yakalamak için harekete geçtiğinde ise hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalır. Sanat düşkünü bu hırsız, Alin'in bir zamanlar âşık olduğu ve evlenmek üzereyken aniden ortadan kaybolan, milyoner iş adamı Güney'den başkası değildir. Alin'in artık tek çaresi vardır: Güney'le yeniden yüzleşmek ve onu suçüstü yakalamak.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, Pelin Karamehmetoğlu tarafından kaleme alınan Romantik Hırsız'ın başrollerinde Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç’e, Fırat Tanış ve Ushan Çakır eşlik ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER